banner212

banner211

Reşadiyespor'da tek hedef şampiyonluk

1.Amatör Küme ekiplerinden Reşadiyespor, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Sezona iyi bir başlangıç yapıp ligi şampiyon olarak bitirmeyi hedefleyen Reşadiyespor'un son durumu hakkında Teknik Direktör Ümit Aslıtürk açıklamalarda bulundu.

1. Amatör 24.08.2021, 11:27 24.08.2021, 12:20 UTKU KAYNAR
Reşadiyespor'da tek hedef şampiyonluk


Yaklaşık 2 aydır takımını lige hazırladığını belirten Ümit Aslıtürk; "Bu sene ilk olarak mücadele vereceğimiz bu ligde tek hedefimiz şampiyon olmak ve Süper Amatör Lige yükselmek. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımıza ara vermeksizin devam ediyoruz" dedi.


Genç ve dinamik bir takım oluşturduklarını söyleyen Aslıtürk; "Elimizdeki mevcut kadro bu ligin en üst düzey topunu oynayan ve takım oyununu en güzel şekilde sahaya yansıtacak kadro olacak. Lige hazır bir halde olabilmek adına hazırlık maçlarımıza başlayacağız. Ve lig başladığında seyir zevki yüksek bir Reşadiyespor'u futbolseverlerin karşısına çıkaracağız" diye konuştu.
Ligi şampiyon olarak bitireceklerine dair inançlarının tam olduğunu beyan eden Reşadiyespor Teknik Direktörü Ümit Aslıtürk; "Tüm bu emeğin karşılığını şampiyon olarak alacağımıza dair inancımız tam. Yönetimimiz ile entegre bir şekilde teknik kadromuzla birlikte tüm eksikliklerimizi tamamlayarak lige başlayacağız. Ve inanıyoruz ki Reşadiyespor layık olduğu şampiyonluğu lig sonunda göğüsleyecektir. Bunu gerçekleştirmek için tabi ki taraftarımızın ve sevenlerimizin desteğine ihtiyacımız var. Hep birlikte elele verip bu sezonu şampiyon olarak bitireceğiz" diyerek sözlerini noktaladı.

 

Yorumlar (0)