banner212

banner211

REŞİT YETİM YENİDEN BAŞKAN

Karasu Aziziyespor, Çarşamba günü gerçekleşen Olağan Üstü Kongresini yaptı. Kulüp Lokalinde yapılan kongreye tek liste ile gidilirken, Reşit Yetim yeniden başkan seçildi.

1. Amatör 24.07.2019, 12:27 UTKU KAYNAR
REŞİT YETİM YENİDEN BAŞKAN
banner218

Karasu Aziziyespor, Çarşamba günü gerçekleşen Olağan Üstü Kongresini yaptı. Kulüp Lokalinde yapılan kongreye tek liste ile gidilirken, Reşit Yetim yeniden başkan seçildi.

YÖNETİM YENİLENDİ

Çarşamba günü Karasu Aziziyespor, Olağan Üstü Kongresini gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Divan Başkanı Nurettin Bahtiyar gelir ve giderleri yönetime sundu. Tek liste ile gidilen seçimde Reşit Yetim yeniden başkan olarak seçildi. Yönetimde ise Çağlar Arslan, Metin Demirtürk, Remzi Yıldız, Aytekin Özer, Besim Ömer Cengiz, Basri Basmacı, Yücel Şirin, Aytekin Beşirli, Sercan Kahraman, Taner Vatangül, Şükrü Çakıroğlu, Uğur Şahin, Mehmet Genç, Çetin Çal, Ertan Koç, İsa Durmuş, Hasan Filizfidanoğlu, Tayland Demirkol, Mehmet Ege, Çetin Kaya, Aytaç Ayhan, Berkan Acar, Nurettin Bahtiyar, Rahmi Ala, Çetin Andoğlu, İlker Işık, Yusuf Saka ve Hasan Akdoğan yer aldı.

GENÇLERE GÜVENİYORUZ

Listenin belirlenmesinin ardından yönetim kurulunda gelecek sezon istişaresi de yapıldı. Açıklamada bulunan Başkan Reşit Yetim, bir tek ortak noktada buluşulduğunu belirtti. Genç futbolcularla yine sezona başlanacağını söyleyen Başkan Reşit Yetim, “Genç futbolculara güveniyoruz. Geçtiğimiz sezon yaptığımız başarılar ortada. Süper Amatöre, Play-Off’larda hiçbir yenilgi almadan çıkmak her baba yiğidin harcı değil. Aynı zaman da alt liglerimizde de Sakarya’yı ve Karasu’yu en iyi şekilde temsil ettik. Tabi bu başarıların altında Antrenör Ersin Türker hocamızın da katkısı büyük. Aziziyespor deyince akla ilk gelen isim Şaban Altay’dır. Onunda bu takım üzerinde emekleri büyüktür” ifadelerini kullandı. Yetim, yeni sezona da en iyi şekilde hazırlanacaklarını dile getirdi.

banner220
Yorumlar (0)