banner212

banner211

Sakarya Caddesi, kaleyi sağlama aldı

Sakarya 1.Amatör Küme ekiplerinden Sakarya Caddesi kaleyi sağlama aldı. Lacivert Siyahlılar kaleci Cihangir Berberoğlu'nu kadrosuna kattı.

1. Amatör 12.10.2018, 15:01 UTKU KAYNAR
Sakarya Caddesi, kaleyi sağlama aldı

Sakarya 1.Amatör Küme ekiplerinden Sakarya Caddesi kaleyi sağlama aldı. Lacivert Siyahlılar kaleci Cihangir Berberoğlu'nu kadrosuna kattı.

A Grubunda sezona güzel bir başlangıç yaparak ilk iki maçını da kazanan Sakarya Caddesi transferin bitmesine bir gün kala kaleye takviye yaptı. Lacivert Siyahlılar Sakaryaspor alt yapısından yetişen ve geçtiğimiz sezon U19 takımının kalesini koruyan Cihangir Berberoğlu ile anlaşma sağladı.  Sakarya Caddesi antrenörü Meliz Uzunözmen genç kalecinin transferini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu

Yorumlar (14)
Ali 4 yıl önce
O Çok çalıştı U19 da sakaryasporu ŞAMPİYON yaptı ama TORPİLİ olmadığı için A takıma giremedi
Hadi bakalım 4 yıl önce
Altyapıda oynamak için canını vermeye gerek yok futbolu doğru oyna yetiyor beyler bu çocukta futbol tarafını doğru oynadı elinden gelenin fazlasını yaptı işin en önemli kısmını halledemedi okuyan herkes anlar farkına varır tabi sizin anlamanızı beklemiyorum körü körüne yorum yapabildiğinizi gördükten sonra herşey yazabilirsiniz normal. İş sahada bitmeli telefonda değil .
Ferdi Yılmaz 4 yıl önce
amınakoyduklarım sizin hayaliniz adam yaşıyor siz hala adamı eleştiriyorsunuz biz kardeşimizin yanındayız sizin gibi ite köpeğe yem edermiyiz bakın işinize ..
TORPİLSİZ 4 yıl önce
Böyle yazması çok kolay tabi profesyonel kulüp istedi sakaryaspor vermedi sonrada TORPİLİ olmadığı için a takıma alınmadı şimdide bu kulübe gitmesi mi olay oldu ? Ne biliyorsunuz da konuşuyorsunuz ? A takıma alınan çocuk zamanında alt yapıdan kovuldu ama bu çocuğu a takıma almadılar ne biliyorsunuz ?
Mertcan 4 yıl önce
Can vermenize gerek YÖK yetenekli olaysaydınız oynardınız
Sedat 4 yıl önce
Yetenekli olmanız yeterliydi sakaryaspor için bi yerleri yırtmaya gerek yoktu
Talha 4 yıl önce
Biz sakaryaspor da Altyapısında oynamak için canımızı veririz A takımda idmanlara çıkmak için çok çalışırız adam SAKARYASPOR dan 1.ci amotöre gidiyor
kerem 4 yıl önce
MaşAllah,ömrümde böyle kariyer planlaması görmedim.Maç başı 150 tl ye oynatırlar.Yaşı ilerledi mi de yüzüne bile bakmazlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın