Şeyvarmaz Kupasına Kavuştu

1. Amatör 05.08.2023, 14:42 SporExpres
Şeyvarmaz Kupasına Kavuştu

Sakarya 2. Amatör Küme Güney Grubunu gol yemeden ve mağlup olmadan lider bitiren, 1. Amatör Kümeye yükselme Play-off maçlarında C Grubunda gol yemeden yine namağlup unvan ile sezonu gol rekoru kırarak şampiyon bitiren Şeyhvarmazspor şampiyonluk kupasını Pamukova Esentepe Tesislerin düzenlenen yemekli programla aldı.

GENİŞ KATILIM

Pamukova Esentepe Tesislerinde düzenlenen programa Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Sakarya Amatör Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, İlçe Jandarma Komutanı Aydın Göksu, İlçe Emniyet Müdürü Osman Gündüz, MHP İlçe Başkanı Arif Çakıl, İYİ PARTİ İlçe Başkanı Kemalettin Yörük, Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Ahmet Şen, Deva Partisi İlçe Başkanı İrfan Metin, Şeyhvarmazspor Kulüp Başkanı Gencay Şahin, Şeyhvarmaz Muhtarı Talip Oral, teknik heyet,  futbolcular ve taraftarlar katıldı.

GURUR DUYDUK

ASFK Bakanı Yaşar Zımba 1. Amatör Kümeye yükselen Şeyhvarmazspor yönetici ve futbolcularını tebrik ederek, “ Futbolda en önemli şey sabretmektir. Şeyhvarmazspor sabretti, çalıştı ve başardı 1. Amatör Kümeye renk katacaktır. Tebrik ediyorum “ dedi.Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Şeyhvarmazsporu şampiyonluğundan dolayı kutlarken, “ Bizlerde imkanlarımız nispetinde spor kulüplerimize maddi ve manevi desteği sağlıyoruz. Spor kulüplerimizin aldığı başarılar bizi gururlandırıyor. Hiç gol yemeden gol rekoru kıran ve şampiyon olan Şeyvarmazsporumuzu kutluyorum “ dedi.

HEDEF YİNE ŞAMPİYONLUK

Şampiyon takım futbolcuları ile yenen yemek sonrası, futbolcular ve teknik heyete madalyaları verildi. Tarih yazarak şampiyon olan Şeyhvarmazspor’a şampiyonluk kupasını Belediye Başkanı Güven Övün ve ASFK Başkanı Yaşar Zımba birlikte verdiler. Şampiyonluk kupasını havaya kaldıran Şeyvarmazsporlu futbolcular yanan meşaleler eşliğinde “ Şampiyon Şeyhvarmazspor “ sloganları attılar. Şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğrafı çektiren Şeyvarmazsporlu futbolcu ve yöneticiler yükseldikleri 1. Amatörde de başarılı olacakları sözünü verdiler.

Kaynak: Pamukovahalk.com

Yorumlar (0)