Süper Amatör Lig'e son 2 bilet

Sakarya 1.Amatör Küme Play-off’ta Süper Amatör Lig’e yükselecek son 2 takım baraj maçlarının ardından belli olacak.

1. Amatör 21.04.2022, 11:24 SporExpres
Süper Amatör Lig'e son 2 bilet

Play-off gruplarında oynanan 3 maçın ardından Hayreddinspor, Akçayspor, Akova Barışspor ve Ferizlispor şampiyon olmuştu. 1.Grup’ta Adapazarıspor ve Kızılcıkspor, 3.Grup’ta Karasu Güvenspor ve Akyazı Akınspor yarışı aynı puanda bitirdi.  Takımların kendi aralarında oynadığı maçlarında berabere bitiş olması nedeni ile Süper Amatör Lig’e yükselecek son 2 takım bu takımlar arasında oynanacak olan baraj maçları sonrasında belli olacak.

İLK MAÇ BU GECE

1.Amatör Küme’de son şampiyonları belirleyecek baraj maçlarının ilki bu gece Erenler Atatürk Stadı’nda oynanacak. Saat 22:00’de başlayacak müsabakada Karasu Güvenspor ve Akyazı Akınspor karşı karşıya gelecek. İki takım arasındaki play-off’taki mücadele 1-1 bitmişti.

SON MAÇ CUMA

Play-off 1.Grup’ta Adapazarıspor ve Kızılcıkspor 7’şer puanla play-off etabını bitirdiler. İki takım arasında oynanan grubun son maçı da berabere bitmişti. İki takım yarın akşam Erenler Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Saat 22:00’de başlayacak olan müsabakanın berabere bitmesi halinde önce uzatma devrelerine daha sonrada penaltı atışlarına geçilecek.

Yorumlar (0)