banner212

banner211

Yağcılar-Kaynarca maçında olay çıktı

90 dakika bittikten sonra saha dışında soyunma odası önünde Yağcılarspolu futbolcu Kaynarcaspor'lu futbolcuya giderek sen bana nasıl küfür edersin diyince olaylar büyüdü.

1. Amatör 03.02.2020, 11:22 03.02.2020, 11:35 UTKU KAYNAR
Yağcılar-Kaynarca maçında olay çıktı

Pazar günü saat 13.30'da Yağcılarspor kendi evinde play off hesapları yapan Kaynarcaspor'u konuk etti. 1.Amatör C grubunda mücadele eden Yağcılarspor kendi evinde seyircisi önünde Kaynarcaspor'a 3-1 mağlup oldu.

Konuk ekip Kaynarcaspor 8nci dakikada Kerem'in ayağından bulduğu golle 1-0 öne geçti. Bu golden sonra Yağcularspor beraberlik golü için rakip kalede ne kadar etkili de olsa aradıkları golü bir türlü bulamadı. Ve ilk yarı Kaynarcaspor'un 1-0 üstünlüğü ile bitti.

İkinci yarıda Yağcılarspor 52nci dakikada penaltı kazandı. Penaltı atışını kullanan Muhammet beraberlik golü kaydetti. Bu golden sonra Kaynarcaspor baskılarını arttırdı.  64ncü dakikada ilk golün sahibi Kerem yine takımının 2nci golü kaydetti durum 2-1 oldu.

Konuk ekip Kaynarcaspor 70nci dakikada Kerem ile bir gol daha buldu ve durum 3-1'e geldi. Kerem bu gol ile hem kendisinin hem takımının 3. golü kaydetti. Maçta başka gol olmayınca Kaynarcaspor 3 puanı hanesine yazdıran taraf oldu.

 

Maçta sinirler gerildi.

Saha içinde zaman zaman her iki takımın oyuncuları sözlü bir şeklde bir birleriyle tartıştı. Araya giren diğer takım arkadaşları bir birlerini sakinleştirdi.

 

Maç bitti Arbede yaşandı.

90 dakika bittikten sonra saha dışında soyunma odası önünde Yağcılarspolu futbolcu Kaynarcaspor'lu futbolcuya giderek sen bana nasıl küfür edersin diyince olaylar büyüdü. Olaylara her iki takımın oyuncularıda katıldı. Jandarma olayları büyümeden önlemek için büyük çaba sarf etti. Her iki taraflarda sakinleşince stadtan ayrıldılar.

Foto ve Haber Emre FİDAN

Yağcılarspor 1 - 3 Kaynarcaspor
Saat : 13:30
Hakemler : Hakan Adlı*Yücel*Mert*
Yağcılarspor : Enis*Kudret*Emre*Necmettin*(Serkan*)Ferdi**Okan*Yasin**Halim*Muhammet*Otay*Erdinç**
Teknik Direktör : Metin Saktan
Kaynarcaspor : Ersin**Burak**Aytekin**Muhammet**Emrah**Berat**Kerem A**(Ahmet*)Kerem**Muhammet*Sait**
Teknik Direktör : Fatih Şaşmaz
Goller : 52.Muhammet Pen.(Yağcılarspor) 8,64,70 Kerem ( Kaynarcaspor)

Yorumlar (0)