banner212

banner211

YAĞCILARSPOR'DAN SERT AÇIKLAMA

Sakarya 1.Amatör C grubunda mücadele eden Yağcılarspor, hakem hatalarından şikayetçi olduklarını belirtti.

1. Amatör 21.01.2020, 12:29 UTKU KAYNAR
YAĞCILARSPOR'DAN SERT AÇIKLAMA
banner218

1.Amatör C grubunda düşmeme mücadelesi veren temsilcimiz Yağcılarspor yöneticisi Aykut Aktuna yazılı basın açıklaması yaptı.

Aktuna " Bizler artık yeter demekten bıktık. Sizin genç hakemleriniz hata yapmaktan bıkmadı. En son oynadığımız Hendekyenimahallespor maçında skandal ötesi maç yöneten bir hakem vardı. Hakeminden gözlemcesine Akyazı takımlarına karşı art niyet olduğu açıkca ortada genç hakemleriniz her hafta maçlarda hata yapıyor. Ama olan takımlara oluyor. Çünkü hakemler diğer hafta maçta görev alıyorlar özellikle Mutlu hocanız,Hamza Hocanız ve son olarak yeni yetme hocalarınız artık maçlarımızda istemiyoruz. Artık dün oynanan maçta bardak taşdı.Ya siz gereğini yaparsınız.Yada Akyazı takımları gereğini yapar takımlar en az Belediyeden destek almadan 5-10 bin tl para harcıyor.
Ama ne oluyor dünkü çocuk hakem düdüğü alıyor ağzına takımların kaderiyle oynuyor. Bizler her mağlubiyet sonrası hakemlere tepki vermiyoruz. Sadece hekem hataları ile kaybettiğimiz zaman konuşuyoruz. Ama demekki boşa konuşuyoru çünkü değişen birşey olmuyor. Daha çok anlatılacak olaylar varki sezon bitince tek tek anlatacağımıza şüpheniz olmasın" dedi.

Emre FİDAN

Yorumlar (1)
Murat güçlü 2 yıl önce
Ben bu yöeticiyi tanırımm hakemleri baskı altına alıyo her maç olduğu gibi neymiş akyazılı takımlar doğranıyormuş kendisi rakip takım yöneticileri ile çok kez alabalık yemişliği var el altından maç satarr sonra suçu hakemlere atarr