Yeşillerspor-Akyazı Akınspor:3-1

Sakarya 1.Amatör lig A. Grup Maçında Yeşiller Gençlikspor ile Akyazı Akınspor Hendek Sentetik sahada karşılaştı.

1. Amatör 22.02.2020, 19:56 UTKU KAYNAR
Yeşillerspor-Akyazı Akınspor:3-1

Sakarya 1.Amatör lig A. Grup Maçında Yeşiller Gençlikspor ile Akyazı Akınspor Hendek Sentetik sahada karşılaştı. Karşılıklı ataklarla başlayan karşılama ev sahibi Yeşiller Gençlikspor ataklarını sıklaştırdı Maçın 23. Dakikasında Emre Çakar’ın atığı gol ile 1-0 Öne geçen taraf oldu.

Konuk ekip Akyazı Akınspor zaman zaman geliştirdiği ataklarda ev sahibi Yeşillerspor’un kalesini zorlasa da gol atma başarısı gösteremedi. Maçın 41. Dakikasında Ev sahibi Yeşillerspor Gençlikspor kazandığı Penaltı vuruşunu Fatih Talha ile gole cevirdi ilk yarıyı 2-0 kapadı. 

İkinci yarıya hızlı Başlayan Konuk Ekip Akyazı Akınspor 47. Dakikada Esar’ın atığı Gol ile Skoru 2-1’e getirdi. Hendek Yeşiller Gençlikspor 55. Dakikada Gelişen Atakta Emre Çakar ile fileleri bir kez daha havalandırdı skoru 3-1 yaptı geride kalan dakikalarda başka gol olmayınca Yeşillerspor Haftayı 3.Puan ile kapatarak alt sıralardan kurtulmak için avantaj sağladı.

Yeşillerspor:3

Akyazı Akınspor:1

Saha: Hendek Sentetik

Hakemler: Muhammet Kantaroğlu, Mustafa Fışkın, Abdullah Öztürk

Yeşiller Gençlikspor: Emre Arlan, İlker, Fatih Talha, Ömer, Aytekin, Muhammet, T.Musa, Emre, Semih, Abdullah, Emre Abukan

Anrenör: Halil İbrahim Uygun

Akyazı Akınspor: Muhammet, Onur, Ahmet, Görkem, Ömer Faruk, Muhammet Baylan, Ensar, Emrah, Muhammet Berk, Efekan, Şeref

Antrenör: Ozan Pirinç

Goller:Dk 23-55 Emre Çakar Dk 41 Fatih Talha Saraç(Yeşiller Gençlikspor), Dk 47 Ensar(Akyazı Akınspor)

Yorumlar (0)