Akyazı'da Altındere Çınarlıkspor ile Hızırtepe Yeniözenspor arasında oynanan 2-2 sona eren maç sonrası öfkeli taraftarlar sahaya inip Hızırtepe Yeni Özensporlu futbolculara saldırdı." />

banner212

banner211

Akyazı da Olaylı maç ! 6 Futbolcu Hastahane de

Akyazı'da Altındere Çınarlıkspor ile Hızırtepe Yeniözenspor arasında oynanan 2-2 sona eren maç sonrası öfkeli taraftarlar sahaya inip Hızırtepe Yeni Özensporlu futbolculara saldırdı.

1. Amatör 15.10.2012, 10:08
Akyazı da Olaylı maç ! 6 Futbolcu Hastahane de
banner218

Akyazı'da Altındere Çınarlıkspor ile Hızırtepe Yeniözenspor arasında oynanan 2-2 sona eren maç sonrası öfkeli taraftarlar sahaya inip Hızırtepe Yeni Özensporlu futbolculara saldırdı..

 

Alınan bilgilere göre bugün Akyazı Altındere Beldesi'nde Sakarya 1nci Amatör maçında Altındere Çınarlıkspor ile Hızırtepe Yeniözenspor karşı karşıya geldi...

Büyük çekişme içerisinde geçen maç karşılıklı atılan gollerle 2-2 beraberlikle sona erdi.

Maçın bitimi ile Altındere Çınarlıkspor taraftarları sahaya inerek Hızırtepe Özensporlu futbolcularla tartıştı. Tartışma sonrasında Altındere ekibinin taraftarları Hızırtepeli futbolculara sille tokat saldırdılar..

Jandarmanın yetersiz kaldığı olaylarda Altındereli ekibinin taraftarları Hızırtepe Özensporlu futbolcuları sahanın ortasında feci şekilde dövdüler..

Saldırıda Hızırtepe Özensporlu futbolcular Sadettin Sarı (22) Orhan Tok(22) Selim Duzlupınar(21) Emin Yılmaz(18) Gökhan Sofuoğlu (28) Melih Can Uzunoğlu (16) feci şekilde dövülerek ambulansla önce Akyazı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldılar.

Futbolcular daha sonra Adapazarı'na Toyotasa Hastanesine sevk edildiler..
Saldırıda beyin tramvası geçiren 2 futbolcu hastanede tedavi altına alındı..

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hüseyin Kama saldırıyla ilgili olarak 'Böyle bir şey olabilirmi..' diyerek tepki gösterdi..


banner220
Yorumlar (3)
adnan yavuz 10 yıl önce
akyazı bölgesine hele hele altındereye futbol haram . medeniyetin uğramadığı bi bölgede futbol anca bu sonuçlara yol açar gerçekten çok yazık..
hasan zandolu 10 yıl önce
bu bir insanlık ayıbı orada spor yabılıyor savaş deyil tabi bu yaradıklara insan diye bilirsek bir an önce bunun önüne gecmemiz lazım gerekirse riski büyük olan sahaları kabadıb mergeze almak gerek dabi bu olayları akyazının dümüne mal edmek hada olur .biraz sakin olmamız lazım bu iş birazda yönetici arkadaşlara düşüyor hızırdepe spor camiyasına gecmiş olsun hendekdereköyspor
aykutbozkurt 10 yıl önce
bunlar hayvandanda beter medeniyetsiz öküzler daha ne söylemek lazım sizin gibilere .............................