banner212

banner211

Alaağaçspor'da görev dağılımı yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde Kongresini yapan 1.Amatör kümede mücadele eden Akyazı’nın efsane futbol kulübü Alaağaç Spor görev bölümü yaptı.

1. Amatör 13.05.2013, 09:19
Alaağaçspor'da görev dağılımı yapıldı.
banner218

Geçtiğimiz günlerde Kongresini yapan 1.Amatör kümede mücadele eden Akyazı’nın efsane futbol kulübü Alaağaç Spor görev bölümü yaptı.


Geçtiğimiz günlerde olağan kongresini yapan ve başkanlığa yeniden Aydın Birincioğlu ile yoluna devam eden Alaağaç Spor ilk yönetim kurulu toplantısı Kuzuluk Alabalık Sofrası tesislerinde verilen yemek sonrası yapıldı.


Toplantıda her üye gelecekte izlenecek yol haritası konusunda görüş alışverişi yapıldı.


Toplantıda konuşan Alaağaç Spor kulüp başkanı Aydın Birincioğlu Alaağaç Spor bünyesinde alt yapı dahil yaklaşık 100 Futbolcu barındırıyor. Bizim hedefimiz ise en az bünyemize 300 sporcu katmaktır.bir taraftan Alaağaç Spor kulübünü hak ettiği yere getirme mücadelesi verirken gençlerimizi  kötü alışkanlık ve Kötü ahlaktan uzak tutup topluma faydalı bireyler olarak yetiştirmek en asli görevimiz olmalı biz bugün burada bunun için varız dedi.Birincioğlu birkaç gerekli transferin dışında genellikle alt yapıdan sporcu yetiştirerek yolumuza devam edeceğiz.Alaağaç Spor’un alt yapısı buna çok müsait gelecek vaat eden bir çok genç sporcumuz var dedi.


Toplantı sonunda Görev dağılımı yapıldı.Bu dağılıma göre Başkan Aydın Birincioğlu,Başkan yardımcısı Ahmet Yalçın,Genel kaptan Mustafa Demir,basın sözcüsü Mustafa Birincioğlu,Sayman Özcan Bulut,Transfer Komitesi Burhan Cimşit ve Abdullah Sevencan,Kulüp müdürü Ahmet Yıldırım,vezne Adem Güner,alt Yapı sorumluları Yılmaz Dertli ve Faik Doğan olarak belirlendi.


Alaattin ONUR

Yorumlar (0)