banner212

banner211

Alifuatpaşa'da Hakeme linç girişimi

Sakarya 1.Amatör Küme B Grubunda bugün oynanan Alifuatpaşspor-Sarıcalarspor karşılaşması sonrasında ev sahibi yönetici, futbolcu ve taraftarlar tarafından maçın hakemi adeta linç edilmeye çalışıldı.

1. Amatör 23.02.2014, 21:02 25.02.2014, 08:45 UTKU KAYNAR
Alifuatpaşa'da Hakeme linç girişimi
banner218

Sakarya 1.Amatör Küme B Grubunda bugün oynanan Alifuatpaşspor-Sarıcalarspor karşılaşması sonrasında ev sahibi yönetici, futbolcu ve taraftarlar tarafından maçın hakemi adeta linç edilmeye çalışıldı.


B Grubunda hem ligden düşmeyi hemde zirveyi yakından ilgilendiren mücadelenin henüz başında başlayan gerginlikler karşılaşma sonunda adeta linç girişimine döndü.2-1 Sarıcalarspor’un kazandığı maç sonrası ev sahibi takım taraftarları ve oyuncuları hakemler Yusuf Bayrak, Ahmet Duman ve Bahadır Bölükbaşı’na saldırdı. Taraftarların ve oyuncuların saldırısı sonrası yaralanan hakem triosu, emniyette 3 kişi hakkında şikayette bulundu.

Sinirini alamayan Alifuatpaşasporlu taraftarlar, Sarıcalarspor’un otobüsünün de camlarını kırdı.

Ceza kapıda

Hakem ve gözlemci raporlarının il disiplin kuruluna ulaşmasının ardından olaylara karışan yönetici ve futbolculara ceza verilmesi gündümde.Alifuatpaşa sahasının ise en az 1 yıl süre ile kapatılmasına kesin gözü ile bakılıyor

Yorumlar (26)
ali said tekin 9 yıl önce
Ben sarıcalarsporun liberosuyum.Dün orada sahanın içinde hrrşeyi yaşadım.Yaklaşık 20yıldır amatör futbol oynuyorum.Evli ve 2 çocuk babasıyım.Yaşadıklarımız insanlık dışıydı.Koro halinde ağza alınmıcak küfürler hakaretler yedik.Sahanın içerisine seğirciler girip darp girişiminde bulundular.Sadece futbol ve spor yapmak aslında niyetimiz.Hakemler maçtan sonra ciddi şekilde darp edildi ve otöbüsümüz taşlandı.sadece şunu diyorum gereği yapılsın bizim başımıza gelenler başkasının başıma gelmesin istiyorum.
abuzıttın 9 yıl önce
kapanmaz rahat olun bu ilde askf baskanının dayak yedığı saha kapanmadıysa buda kapanmaz.
S.D 9 yıl önce
sakaryada görev yapmış ve hakemliği bırakmış olarak saygı çervevesini aşmayan takımları tenzih ederek aşağıda yorum yapan türkçe konuşmayı dahi yazıya dökemeyenlere ithafen maçlarınada çıkmış biri olarak hakemliği küçümseyen açıklamalarda bulunmalarını kınıyorum. hakemerinde insan olduğunu hatırlatır onlarında sizler gibi ailesi olduğunu bilmeleri gerekmektedir. hiç bir canlı bu şekilde küçümsenmeyi haketmemektedir. arkadaşlarıma geçmiş olsun, yapaların en ağır cezaları almalarını diliyorum.
eski bir futbolcu 9 yıl önce
sen sahada ona buna küfür et, tekme at sonra vay efendim bana nasıl kart gösterirsin kusura bakmayın beyler hakemler sizlerin yaptığı çirkin davranışları her zaman cezalandıracaktır. galatasaraylı semih gibi dürüst oldunuz da mı hakemlerin dürüstlüklerini eleştiriyorsunuz. hakemlerin hepsi pırlanta gibi. adaletli duruşunuzda asla vazgeçmeyin hakem kardeşlerim.
çeki düzenmiş 9 yıl önce
bir hakem maça tıraşını olup takım elbisesini giyerek gidiyor.haftada en az 2 idman yapıyor ayda en az 1 eğitim 2 haftada bir kritik toplantıları yapıyorlar.eğitim eğitim diyorsunuz ya bu hakemlerin geneli beden eğitimi öğretmeni, üniversite mezunu,yüksek lisans mezunu ayrıca doktor ,polis,iş adamı vs.şimdi dikkatlice düşünün kimler daha eğitimli.oturdugunuz yerden karar vermek kolay ,boş kaleye gol atamayan oyuncunun annesi yok mu ? bacısı yok mu neden onlarada yardımcı olmuyorsunuz ?
alifuatpaşalıdan alifuatpaşalıya 9 yıl önce
alifuatlı kardeşim. hakem hata yapmış olabilir. ilk defa olan bir şey değil sonda olmayacak. hiçbir insan evladı böyle dayak yemeyi hak etmez. gözlerimle gördüm. resmen adamlara enaz 10 kişi saldırdınız. hiç boş yere kendinizi hakem hata yaptı diye savunmayın. eğer böyle düşünüyorsanız sizin yaptığınıza cahillik denir. çünkü savunmanızdan suçlu olduğunuz anlaşılıyor. ben suçunuzu gözlerimle gördüm buradan böyle şeyler yazarak sizde sizde herkese göstermeyin bari..!
alifuatpaşa 9 yıl önce
diren alifuatpaşa
futbol sevdalısı 9 yıl önce
sen önce türkçe yazma ve konuşmayı öğren hendek dereköy.okuma yazmayı söktüğünde sana kırmızı kurdela takarım futbol kurallarını yorumlarsın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın