banner212

banner211

Arifiyedoğanspor’a baklavalı destek

Arifiyedoğanspor,a Taşkısığı maçı öncesi Arifiye Fatih mahallesi muhtar adayı Hamza Yılmazkaya’dan antreman da baklava ile moral desteği geldi.

1. Amatör 08.03.2014, 18:02 08.03.2014, 18:04 UTKU KAYNAR
Arifiyedoğanspor’a baklavalı destek
banner218
 
Arifiyedoğanspor,a Taşkısığı maçı öncesi Arifiye Fatih mahallesi muhtar adayı Hamza Yılmazkaya’dan  antreman da  baklava ile moral desteği geldi.

 1. Amatör A Grubunda şampiyonluğu hedefleyen Arifiyedoğansporda Taşkısığıspor maçı öncesi yapılan son çalışmaya gelen  Fatih mahallesi muhtar adayı Hamza Yılmazkaya futbolculara bir tepsi baklava getirdi.

Muhtar adayı Yılmazkaya futbolculara  yaptığı  konuşmada ,Arifiye İlçesinin köklü kulubü olan Arifiyedoğansporun 1.amatörde değil süper amatör ve daha üst liglerde olması gerektiğini belirterek “Arifiye İlçesinde futbol  potansiyeli çok yüksek. önümüzdeki sezon süper amatörde mücadele edeceğine inandığım takımımızın Pazar günü kalaycı sahasında oynayacağı Taşkısığıspor  maçına tüm Arifiye halkımızın gelmesini bekliyorum, takımımız şampiyonluğa yürürken yanlarında olmamız ve destek olmalıyız , bu  takımı hepimizin” şeklinde konuştu

banner220
Yorumlar (0)