banner212

banner211

ASKF ve Hakem kurulundan birlik mesajı

Sakarya Askf başkanı Yaşar Zımba önderliğinde Futbol il hakem kurulu ile toplantı yapıldı.

1. Amatör 25.02.2018, 18:17 08.03.2018, 20:31 UTKU KAYNAR
ASKF ve Hakem kurulundan birlik mesajı
 

Sakarya Askf başkanı Yaşar Zımba önderliğinde Futbol il hakem kurulu ile toplantı yapıldı. ASKF binasında gerçekleşen toplantıya Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, Futbol il hakem kurulu adına başkan Ercan Yıldırım, başkan yardımcısı Ömer Faruk Yeşil, hakem kurulu üyeleri Fatih Sucuoğlu, Yunus Eren, Kamil Turan katıldı.

 

Toplantıda futbol adına yaşanan tüm sorunlar ele alındı, gelecek ile ilgili istişarelerde bulundu.

 

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantı sonunda sorunların çözümü noktasında birlikte hareket etme kararı alındı.

 

Askf başkanı Yaşar Zımba “toplantı sonunda aldığımız prensip kararlarından biri saha içi kurallar haricinde hakemler daha hoş görülü olmaya çalışacaklar. Ayrıca uzun zamandırbiriken sorunları çözme olanağı bulduk. Hakem kurulu büyük nezaket göstererek Mart ayında yapılacak olan hakem seminerinde beni davet ettiler. Kendilerine bu nazik davetleri için çok teşekkür ederim. Bu seminerde hakemlerimiz ile görüşmeler yaparak, kulüplerimiz ile hakemler arasında köprü olmayaçalışacağız, yapabildiğimiz kadar tecrübelerimizi aktarma olanağı bulacağız. Yaptığımız bu toplantıile, bu birlik ve beraberlik sonucunda kazanan ilimiz Futbolu olacak. Dedi.

 

Yorumlar (0)