banner212

banner211

Bayatspor'dan Başkan Kaya'ya ziyaret

Geyve Bayatspor Futbol Takımı'nın yöneticileri, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya desteklerinden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu.

1. Amatör 13.01.2016, 12:31 13.01.2016, 12:32 UTKU KAYNAR
Bayatspor'dan Başkan Kaya'ya ziyaret
banner218


Sakarya 1. Amatör futbol liginde mücadele eden ve aldığı şanssız sonuçlar sonucu kümede kalmak için mücadele eden Geyve Bayatspor takımının yöneticileri Cezmi Özcan ve Şaban Demir Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Geyve Bayatsporlu yöneticiler, Başkan Kaya’ya senelerdir amatör ligde mücadele eden takımları ile  amatör spor ve sporcuya sunduğu katkıdan ötürü teşekkür etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette konuşan Belediye Başkanı Murat Kaya; spor’da yenmek ve yenilmenin önemli olmadığını asıl amacın kaynaşıp bir arada yaşamak olduğunu belirterek bu konuda emek sarf edip destek olanlara teşekkür etti.

Geyve Belediyesi olarak kendi bütçeleri çerçevesinde amatör spor kulüplerimizin hepsine destek olduklarını ifade eden Başkan Kaya, ziyaretlerinden dolayı kulüp yöneticilerine teşekkür ederek bundan sonra da maddi manevi desteklerinin artarak devam edeceğini ifade etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

banner220
Yorumlar (0)