banner212

banner211

Beyaz Show'dan Yıldırımspor'a tebrik

Dünya Olimpiyat komitesi tarafından Fair Play Ödülüne laik görülen Yıldırımspor'a bir tebrikte ünlü Showmen Beyazıt Öztürk'ten geldi.

1. Amatör 29.03.2014, 08:35 29.03.2014, 08:53 UTKU KAYNAR
Beyaz Show'dan Yıldırımspor'a tebrik
banner218

Dünya Olimpiyat komitesi tarafından Fair Play Ödülüne laik görülen Yıldırımspor'a bir tebrikte ünlü showmen Beyazıt Öztürk'ten geldi. Beyaz dün akşam Kanal D'de yayınlanan programı sırasında Yıldırımspor Kulüp Başkanı Kemal Pekin'i canlı yayında arayarak tebrik etti.Yıldırımspor Kulüp Başkanı Kemal Pekin konuşmasında spor programları dururken kendilerine değer verip arayıp tebrik eden Beyazıt Öztürk'e teşekkür ettiDünya Olimpiyat komitesi (ICO) Fair Play konseyi  8 Eylül 2013 tarihinde U 15 liginde Arifiye  Kalaycı sahasında yapılacak ve kazanan takımın  Play-Off grubuna yükseleceği Yıldırımspor – Yazlıkspor maçına araç ve diğer imkansızlıklar sonucu gelemeyeceğini bildiren  Yazlıkspor’u  kendi otobüsü ile maça götüren ve 3-1 yenilerek Play –Off şansını kaybeden Yıldırımspor'a fair play ödülüne laik görmüştü.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci
Mevlüt Çavuşoğlu’dan Yıldırımspora tebrik mektubu

Fair Play ödülünü  (2013) kazanan Yıldırımspor’a bir tebrik’te Avrupa Birliği Bakanı ve Baş müzakereci Mevlüt Çavuşoğlu’ndan geldi.

Mektup Şu Şekilde

Sayın Kemal Pekin

Yıldırımspor Kulübü Başkanı

Değerli Başkanım

Yıldırımspor’un Sakarya 1.Amatör lig (U 15) play –off mücadelesinde ulaşım problemi nedeni ile maça çıkamayacağını açıklayan rakibine otobüs tahsis ederek Uluslar arası Fair Play konseyi (CIFP) tarafından “ Faır Play” ödülüne layık görülmesinden dolayı tebrik eder,kulübünüzün bu sportmen davranışının örnek teşkil etmesi dileği ile Yıldırmspor’un başarılarının devam etmesini temenni ederim.

Mevlüt Çavuşoğlu – Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakerecibanner220
Yorumlar (1)
kırkpınarlı 9 yıl önce
bir spor insanı ve sporsever olarak yıldırımspor camiasını canı gönülden tebrik ederim bu ödül emeklerinizin boşa gitmediğinin en güzel göstergesi. amatörün ne şartlarda oynandığını tüm dünyaya gösterdiniz.