banner212

banner211

Büyükşehirden Yıldırımspor’a özel tören

Dünya Gençlik Fair Play ödülünü kazanan Yıldırımspor için Sakarya büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen özel törende SBŞ Belediye başkanı Zeki Toçoğlu Kulüp’e krampon ve spoır malzemesi armağan etti.

1. Amatör 20.03.2014, 09:02 20.03.2014, 09:06 UTKU KAYNAR
Büyükşehirden Yıldırımspor’a özel tören
banner218

Uluslararası olimpiyat komitesi (ICO)  başkanı Jacques Rogge tarafından konulan Dünya Gençlik Fair Play ödülünü kazanan Yıldırımspor için Sakarya büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen özel törende SBŞ Belediye başkanı Zeki Toçoğlu Kulüp’e krampon ve spoır malzemesi armağan etti.

Özel tören yapıldı

Yıldırımspor için Erenler Atatürk stadında düzenlenen törene SBŞ Belediye başkanı Zeki Toçoğlu, Başkan yardımcısı Fevzi Kılıç,Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Salih Koşu, Erenler İlçesi Belediye başkanı Cavit Öztürk, SASKF başkan vekili Osman Karaoğlan, SASKF başkan yardımcısı Kazım Yılmaz, TFF Sakarya bölge müdürü Ferruh Sezgin, Futbol il temsilcisi Ali Arslan, Orman bölge müdürü ve Ormanspor kulüp başkanı Hasan Türkyılmaz, daire müdürleri, Kulüp temsilcileri ve taraftqarlar katıldı.

Hediyeler verildi

Törende Sakarya Amatör Kulüpler federasyonu başkan vekili Osman Karaoğlan, Yıldırımspor kulüp başkanı Kemal Pekin ve SBŞ Belediye başkanı Zeki Toçoğlu birer konuşma yaptılar.

Başkan Toçoğlu Yıldırımspor kulübüne krampon, Eşofman ve Top hediye etti. Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Salih Koşu Kemal Pekin’e kutlama plaketi verdi. Törende TFF Sakarya bölge müdürü Ferruh Sezgin  Zeki Toçoğlu’na seramik bir tablo hediye etti.

Yorumlar (0)