Çaybaşı Fuadiye’den tek atış

1.Amatör Küme D Grubu 15nci haftasında Pazarköy Eğitimspor’u ağırlayan Çaybaşı Fuadiyespor, dünyaları kaçırdığı maçtan 1-0 galip ayrıldı.

1. Amatör 30.01.2018, 13:45 13.02.2018, 11:05 UTKU KAYNAR
Çaybaşı Fuadiye’den tek atış
 1.Amatör Küme D Grubu 15nci haftasında Pazarköy Eğitimspor’u ağırlayan Çaybaşı Fuadiyespor, dünyaları kaçırdığı maçtan 1-0 galip ayrıldı. Maçta tek gol günün çalışkan isimlerinden Tarık Tekin’den geldi. 

Seriye bağladı
1.Amatör Küme D Grubu 15nci haftasında Pazarköy Eğitimspor’u ağırlayan Çaybaşı Fuadiyespor, dünyaları kaçırdığı maçta Tarık’ın ikinci yarıda attığı tek golle galip geldi. Emirler Sahası’nda çok kötü bir zemin üzerinde oynanan maçın her iki yarısında daha etkili ve üstün bir oyun ortaya koyan ev sahibi Çaybaşı, üst üste ikinci maçından da galibiyetle ayrılmayı başardı.Tek gol Tarık’tan 
Futbolcuların ayakta durmakta zorluk çektiği karşılaşmanın ilk yarısı golsüz eşitlikle geçildi. İkinci yarıda tempoyu yükselten Çaybaşı, Tarık, Kubilay ve Murat’la yüzde yüz gol pozisyonlarından yararlanamadı. Dakikalar 67’i gösterirken sahneye çıkan günün etkili isimlerinden Tarık, Fuadiye’yi 1-0 öne geçirdi. Kalan sürede başka gol olmayınca maç ev sahibi takımın üstünlüğü ile sona erdi. 

Yorumlar (0)