banner212

banner211

Ç.Bekirpaşa-Kazımpaşa Birlik:5-2

1.Amatör Küme Play-Off B Grubu'nda Çaybaşı Bekirpaşaspor Enes Tokun güzel oyunu ile Kazımpaşa Birlikspor'u farklı mağlup etti.

1. Amatör 25.03.2018, 20:59 25.03.2018, 21:27 UTKU KAYNAR
Ç.Bekirpaşa-Kazımpaşa Birlik:5-2
 1.Amatör Küme Play-Off B Grubu'nda Çaybaşı Bekirpaşaspor Enes Tokun güzel oyunu ile Kazımpaşa Birlikspor'u farklı mağlup etti.


1.Amatör Küme Play-Off B Grubu’nda ilk hafta maçında Çaybaşı Bekirpaşaspor ve Kazımpaşa Birlikspor karşı karşıya geldi. Erenler Stadı'nda oynanan karşılaşmaya her iki takımda hızlı başladı. 15 Dakikada Enes, Bekirpaşa adına ilk golü kaydetti, 1-0. Bu golün hemen ardından Kazımpaşa Birlik 20'inci dakikada Kamil ile eşitliği sağladı 1-1. Bu kez de Mavi-Beyazlıların sevinci uzun sürmedi. Enes 23'üncü dakikada bir kez daha sahneye çıkarak takımını 2-1 öne geçirdi.İlk yarının bu skorla bitmesi beklenirken 45'inci dakikada İsmail Bekirpaşa adına farkı ikiye çıkartan golü kaydetti. 3-1


İlk devrede olduğu gibi ikinci devrede golle başladı. Kazımpaşa Birlikspor 49'uncu dakikada Özcan ile farkı bire indiren golü buldu, 3-2, Oyunda üstünlüğü ele geçiren Kazımpaşa'nın beraberlik çabalarına Bekirpaşaspor kontrataklarla cevap verdi,  86'ıncı Dakikada Samet Turuncu Beyazlıları rahatlatan golü atarken karşılaşmanın skorunu ise günün yıldızı Enes belirledi. Genç oyuncu 88'inci dakikada attığı golle skoru 5-2'ye getirdi.

 

Play-Off ilk maçından sahadan 5-2 galip ayrılan Bayram Berber'in öğrencileri Süper Amatör yarışına moralli başladı.

 Çaybaşı Bekirpaşaspor-Kazımpaşa Birlikspor:5-2
Saha :Erenler: 

Hakemler:Hasan Kösemen*** Ertuğrul Bozdemir*** Sunay Bayar***
Çaybaşı  Bekirpaşaspor: Samet*** İslam*** Numan*** Ensar*** İsmail**** Halil*** Hamza*** Eniz*** Melih*** (A.Samet***) Kadircan*** Enes****
Antrenör: Bayram Berber
Kazımpaşa Birlikspor: İlker** Serra**, Fatih** Yaser** Tolga** Tuncay**(Ramazan**) Caner** Kamil***(Cihad**) Ethem** Özcan*** Emre**(Furkan**)
Antrenör: Aydın Özmert
Goller: Dk 15-23-88 Enes Tok, Dk 45 İsmail, Dk 86 A.Samet (Çaybaşı Bekirpaşaspor) Dk 23 Kamil Dk 49 Pen Özcan (Kazımpaşa Birlikspor)


Haber Foto: Muhammet Çavuş 

Yorumlar (0)