banner212

banner211

Ceketini aldı ve Hayrettinspor dan ayrıldı

Sakarya 1. Amatör Küme Yeşil Grupta mücadele eden ve beş haftada 2 yenilgi, 3 beraberlik alan Hayrettinspor , dün sahasında aldığı Akçayspor mağlubiyeti sonrası Ertugan Özkan ile yollarını ayırdı.

1. Amatör 07.11.2016, 15:05 07.11.2016, 16:08 UTKU KAYNAR
Ceketini aldı ve Hayrettinspor dan ayrıldı
banner218
 Sakarya 1. Amatör Küme Yeşil Grupta mücadele eden ve beş haftada 2 yenilgi, 3 beraberlik alan Hayrettinspor , dün sahasında aldığı Akçayspor mağlubiyeti sonrası  Ertugan Özkan ile yollarını ayırdı.


Hayrettinspor Kulübü Başkan Yardımcısı Volkan Çanak, antrenör Ertugan Özkan ile dün akşam yönetim olarak konuştuklarını ifade ederek “ Ertugan Özkan ile karşılıklı anlaşıp yollarımızı ayırmaya karar verdik. Hocamıza Hayrettinspor’a yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz “ dedi.


Ertugan Özkan ise yaptığı açıklamada Hayrettinspor Kulüp yöneticileri ile helalleştiklerini ve antrenörlükten ayrıldığını ifade etti.


İlk 5 haftada alınan 2 mağlubiyet 3 beraberlik ile zor günler yaşayan Hayrettinspor da yeni antrenör arayışlarının devam ettiği öğrenilirken, kısa zaman içinde Hayrettinspor yönetimin takımın başına yeni bir antrenör getireceği ifade edildi.

Ertugan Özkan dün oynanan Akçayspor karşılaşmasında hakemin yönetimine sert tepki göstermiş ve karşılaşmanın hakemi tarafından sahadan çıkartılarak tribüne gönderilmişti.

banner220
Yorumlar (0)