İNTERNETHABER / Futbol yorumcusu Erman Toroğlu'nun yine ağzının ayarı kaçtı." />

banner212

banner211

Ekranda yine kabzımallığı tuttu!

İNTERNETHABER / Futbol yorumcusu Erman Toroğlu'nun yine ağzının ayarı kaçtı.

1. Amatör 07.01.2012, 19:47
Ekranda yine kabzımallığı tuttu!
banner218

İNTERNETHABER / Futbol yorumcusu Erman Toroğlu'nun yine ağzının ayarı kaçtı. Telegol programında, Bursaspor - Fenerbahçe maçını değerlendiren Toroğlu, Bursaspor'u resmen yerden yere vurdu.

Kabzımallığıyla bilinen Erman Toroğlu, Bursaspor'a skandal bir benzetme yaptı. Eskiden Bursa'dan hale şeftali geldiğini, o şeftalinin lakabının 10 numara olduğunu söyleyen Toroğlu, 'Gelen şeftali iri olduğu için ona bir de peze..nk kellesi' derlerdi dedi.

Ardından da bombayı patlattı: 'Bursaspor da bugün tam bir şeftali spordu'

İşte Toroğlu'nun Bursa-Fener maçıyla ilgi değerlendirmeleri;

BURSASPOR'UN ÖLMÜŞ AĞLAYANI YOK

Tek yönlü maç oldu. Bursaspor ölmüş ağlayanı yok. Yani ben böyle bir aciz Bursaspor takımını 6-7 senedir ilk defa seyrediyorum. Bu takımın bir sorunu var. Ya yönetim, teknik adam, ya teknik adam futbolcu sorunu var yoksa Bursa kadrosu bu futbolu oynayacak bir kadro değil.

ERTUĞRUL HOCA KAFASINDA BİR ŞEYİ BİTİRDİ

Belki de Ertuğrul Hoca kafasında bir şeyi bitirdi. Belki de Milli Takım Teknik Direktörlüğünü bekliyordu morali çok bozuldu. Ama kesin bir şey var, Bursalı futbolcularla, Ertuğrul'un arasında bir şey var. Bir kadro bu kadar isteksiz top oynarsa, bu takımda bir tuhaflık var.

AYKUT KOCAMAN'A DA UZANDI

Fenerbahçe rahat rahat çıktı sahaya futbolunu oynadı. Zaten Fenerbahçe'nin belli şekilleri var artık. Fenerbahçe'de Emre her zaman bir sorun. Bir sorun var Emre'de halledemiyorlar. Ama benim şaşırdığım nokta şu, sen teknik direktörsün, futbolcuya sinirlenip kabanını atıyorsun. Son derece yanlış bir olay. Acemi bir teknik direktörün yapacağı bir iş Aykut Kocaman'ın yaptığı. Bu hareket amatör kümede falan olur. Yarın sana futbolcu ayakkabısını fırlatırsa ne yaparsın?

Bursaspor belki bir şeye sığınabilir. Benim bir penaltım verilmedi diyebilir. Ama o penaltıya da sığınmasınlar. Bugün Fener, o Bursa'yı yener.

SKANDAL BENZETME

Eskiden bizim hale, Bursa'dan şeftali gelirdi. En iyi şeftali '10 Numara şeftalidir'... Adı 10 numaradır onun. Şöyle büyük, 'peze..nk kellesi' derler onun bir adına da.

Yani bugün Bursaspor tam 'şeftali' spordu, 10 numara şeftali spordu. Kızmasınlar. Bu takımı böyle giderse çok takım yener. Bursa zaten 4 haftadır puan alamıyor.

İŞTE PROGRAMDAN O ANLAR

Yorumlar (0)