banner212

banner211

Geyve Bayatspor -Kuzulukspor:4-2

2. yarıda oynadığı 6 maçtır yenilmeyen Geyve Bayatspor Doludizgin Gidiyor.Geyve Bayatspor son 10 dakikada attığı goller ile Kuzulukspor’u Puansız Gönderdi.

1. Amatör 24.02.2014, 11:10 24.02.2014, 12:10 UTKU KAYNAR
Geyve Bayatspor -Kuzulukspor:4-2
banner218

 2. yarıda oynadığı 6 maçtır yenilmeyen Geyve Bayatspor Doludizgin Gidiyor.Geyve Bayatspor son 10 dakikada attığı goller ile Kuzulukspor’u Puansız Gönderdi.


Sakarya1. Amatör Futbol Ligi A grubunun iddialı takımlarından Geyve Bayatspor grupta liderliğe oynayan Kuzulukspor’u 4-2 mağlup ederek çıkışını sürdürdü.

İlk yarıda sahasının bakımı nedeniyle tüm maçlarını rakip sahada oynayan ekibimiz Geyve Bayatspor , bu nedenle kaybettiği puanları, 2. Yarı tüm maçları kendi sahasında oynaması ile kapatıyor.

Karşılaşmaya iyi başlayan ekibimiz Geyve Bayatspor 15. dakikada barış ve 35. dakikada İlker’in attığı goller ile ilk yarıyı 2-0 önde kapadı.

2.yarıda oyunda dengeyi kuran Kuzulukspor attığı 2 gol ile maçı bir anda berabere getirdi.Bayat Köyü halkınında çoşkusu ile oyun kontrolünü eline alan Geyve Bayatspor 80. dakikada Burak ve 85. dakikada Barış’ın attığı goller ile karşılaşmadan 4-2 galip ayrılarak puanını 31 e çıkardı.

Geyve Bayatspor Antrenörü İsmail Özen;Öncelikle soğuk havada mücadele eden her iki takımı da kutladığını, ancak futbolun süsünün gol olduğunu belirterek hak ettiğimiz oyun mücadelemiz sonunda  galibiyeti hak eden taraf olduklarını belirtti.

Sahamızın bakımı nedeniyle 2 yarı tüm maçlarımızı kendi sahamızda oynayacaklarını belirten Geyve Bayatspor Atrenörü İsmail özen; bunun kendileri için çok büyük avantaj olduğunu ve şimdiye kadar 2 yarıda 6 maçta 6 galibiyet aldıklarını bunu 11 maçta 11 galibiyet alarak grubumuzu en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz dedi.

Foto&Haber:Ümit KAMALI-Erdinç TUNA
Yorumlar (2)
kuzuluk spor 9 yıl önce
tesekkürler bayatspora
Kazimiyespor 9 yıl önce
ebedi dostumuz geyve bayat spora maçlarında başarılar dileriz.