Geyvespor  yeni sezon öncesi Fikret Avcı ile anlaştı." />

banner212

banner211

Geyvespor alt yapı için kolları sıvadı

Geyvespor  yeni sezon öncesi Fikret Avcı ile anlaştı.

1. Amatör 05.11.2012, 12:14
Geyvespor alt yapı için kolları sıvadı
banner218

Geyvespor  yeni sezon öncesi Fikret Avcı ile anlaştı.Geçirilen şanssız sezon sonrası toparlama sürecine giren Geyvespor oluşturulan yeni yönetimi ile geleceğe yönelik projelere imza atmaya başladı.


Yeni Dönemde Fikret Avcı
Alt yapıya önem veren yeni yönetim, oluşturulacak alt yapı ve  Geyvespor futbol okulu içinde eski futbolcu antrenör Fikret Avcı ile anlaştı.


Geyvespor başkanı Neşet Çakır ile yönetim kurulu üyeleri Erdinç Tuna, Adem Top , Erkan Karabulut, Mehmet Arış ile Antrenör Fikret Avcı’nın hazır bulunduğu toplantıda geleceğe yönelik projeler üzerinde fikir istişaresinde bulunuldu.


Geleceğin Geyvespor’u oluşturulacak


Üst üste yaşanan lig  düşme olaylarından sonra yaşanan tecrübelerden ders aldıklarını belirten Başkan Çakır, Geyvespor’un artık özüne döneceğini belirterek tüm gençlerimizin yeni açılacak olan Geyvespor futbol okuluna beklediklerini belirtti.


Gençlerimizi Bekliyoruz.
Geyvespor ile anlaşan Fikret Avcı ise; bir dönem futbol oynadığım Geyvespor’da antrenörlük ve futbol okulunun sorumlusu olarak çalışmasının kendisi için bir onur olduğunu, geleceğin Geyvespor’unu oluşturmak konusunda hedefleri ve projelerinin hazır olduğunu belirterek, Geyvespor yönetimine kendisine duydukları güvenden dolayı teşekkür etti.


Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


banner220
Yorumlar (0)