banner212

banner211

Geyvesporlular Konserde Çoştu

Geyvespor Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen konser, Spor Salonunda yapıldı. Konserin sunuculuğunu, gazeteci Güven Hasbaş yaptı.

1. Amatör 19.12.2015, 22:32 19.12.2015, 22:34 UTKU KAYNAR
Geyvesporlular Konserde Çoştu
banner218
 Geyvespor Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen konser, Spor Salonunda yapıldı.

Konserin sunuculuğunu, gazeteci Güven Hasbaş yaptı.

Konser, Sakaryaspor için düzenlediği “50. yıl Marşı – Bu Kalp Seninle Sakaryaspor” ile gönüllere taht kuran Sakarya’lı sanatçı Akif Yener programı ile başladı.

Geyvespor’a destek veren ve yıllarca önce takıma ilk şampiyonluğu tattıran emektar futbolculara teşekkür plaketleri gecenin konukları tarafından verildi.

Emektar futbolculardan; Faik Şenol, Agah Kır ve Hüseyin Düven’in teşekkür plaketlerini Sakarya AK Parti Milletvekili Şaban Dişli verdi.

Türk Halk Müziği Sanatçısı Paşa Sökmez, gür sesi ile seslendirdiği hareketli parçalar ile adeta salonu ayağa kaldırdı. Güçlü müzisyenleri eşliğinde seslendirdiği farklı yöre türkülerine gençlerden oluşan koro eşlik etti.

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Figen Özdil, seslendirdiği şarkılar ile sürekli alkış aldı. Son bölümde seslendirdiği hareketli parçalara konsere gelenler oyunları ile eşlik etti. Konsere gelenler doya doya oynadılar ve gönüllerince eğlendiler.

Konseri izlemek üzere, ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Yönetim Kurulu Üyeleri de geldi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

banner220
Yorumlar (0)