banner212

banner211

Hakemi Protesto için maçı bıraktılar

Antrenörleri saha dışına gönderilen futbolcular hakemi protesto için maçı bıraktılar

1. Amatör 29.02.2016, 13:24 29.02.2016, 15:44 UTKU KAYNAR
banner218
 1.Amatör Küme A Grubunda Küçücekspor Akyazı İlçe Stadında Aşağı Kirazcaspor'u konuk etti. Karşılaşmanın son 15 dakikasında ev sahibi ekip futbolcuları hakemi protesto için oyunu bıraktılar

 

Karşılaşma 2-0 konuk ekibin üstünlüğü ile devam ederken 75.dakikada hakem Mehmet Akıncık, Küçücekspor antrenörü Mehmet Fatih Fırat'ı itirazlarından ötürü saha dışına gönderdi. Saha dışına çıkarken itirazlarını sürdüren Fırat oyuncularına oyunu bırakmaları talimatını verdi.

 

Topa dokunan kadro dışı kalır

Küçücekspor antrenörü Mehmet Fatih Fırat tribüne gönderildiği esnada Küçüceksporlu futbolculara "Topa dokunanı kadro dışı bırakırım" diye seslendi.

 

Karşılaşmanın kalan 15 dakikalık bölümünde Küçüceksporlu futbolcular oyuna müdahalede bulunmazken konuk ekip Aşağı Kirazcasporlu futbolcular kendi sahalarında top çevirerek 90 dakikayı tamamladılar

 

Saha: Akyazı

 

Hakemler. Mehmet Akıncık, Ozan Gürleyik, Beytullah Yigit

 

Küçücekspor: Hüseyin, Yunus, Tarık, Şükrü, Metin, Tolga, Ali, Onur, Murat, Şefik, Turgay.

 

Ant: Mehmet Fatih Fırat

 

Aşağı Kirazcaspor: Ergün, Samet, Özgür, Gökhan, Ali Sait, Selçuk, Emrah, Muhammet, Yasin, Volkan, Gökhan.

 

Ant: Yavuz Öztürk

 

Goller: Dk.9 Volkan, Dk.30 Yasin (Aşağı Kirazcaspor) 

banner220
Yorumlar (1)
Mesut Aslan 7 yıl önce
Maç 15 dk mac oynanmadi diye haber var video 2 dk.bu ne perhis bu ne laha turşusu habercilik abartmaktan başka bisey değil. Futbolu da bitirenler herzaman yanlış yönetim ve davranışları olmaya devam ediyor. Medya da bunların showlarina yardakçılık yapıyor.