banner212

banner211

Hendek Dereköy-As Arifiyespor: 1-0

1.Amatör C Grubu7nda alt sıraları yakından ilgilendiren maçta Hendek Dereköy, Hacıkışla Sahası’nda As Arifiyespor'u ağırladı.

1. Amatör 15.11.2015, 19:40 15.11.2015, 19:46 UTKU KAYNAR
Hendek Dereköy-As Arifiyespor: 1-0
banner218
 1.Amatör C Grubu7nda alt sıraları yakından ilgilendiren maçta Hendek Dereköy, Hacıkışla Sahası’nda As Arifiyespor'u ağırladı.


90 dakika boyunca büyük denge içerisinde geçen müsabakada ilk yarı gol sesi çıkmadı. İkinci yarıda iki takımda skoru değiştirmek için yaptıkları atakların sonunda Hendek Dereköyspor 90+3’te Mustafa ile golü buldu. Kalan kısa sürede başka gol olmayınca Hendek Dereköy maçı 1-0 kazanıp kritik bir üç puanın sahibi oldu.

 

Hendek Dereköy: 1

As Arifiyespor: 0

Saha: Hacıkışla

Hakemler: Ahmet Öztürk** Hasan Uzel** Z.Bilal Yıldırım**

Hendek Dereköy: Mustafa** Görkem** Kayhan** Murat** Sezgin** Ziya**Samet** Ümit** Furkan** Timuçin** (Mustafa**) Yavuz**

Antrenör: Yalçın Yayla

As Arifiyespor: Emrehan** Onur** Selim** Özkan** Zafer** Atakan** Şerif** Hami** Mehmet** Harun** Burak**

Antrenör: Hakan Yazıcı

Goller: Dk.90+3 Mustafa (Hendek Dereköy)

banner220
Yorumlar (1)
kalaycili 7 yıl önce
Ali.yavuz bu isler öyle kolay olmuyormuş değilmi.öyle facede atıp kesmeyi biliyorsun ama icraat yok sezon oncesi şampiyonluga oynayacak bir kadro kurduk dedin ama kümeye oynuyorsunuz .kalaycıyi ikiye böldünuz dahami iyi oldu birleşip güçleneceginize ayrı bir kulüp çıkardın ortaya .2 senedir yaptığın icraatlar ortada .2 sene önceki başkanlık seçimleri kaybettin .kalayciya destek olacağına kendine yediremeyip yeni bir kulüp çıkardın ortaya kalaycinin çöküşüne zemin hazırladın. İnşallah biraz akıl edip ortaya çıkan durumdan akıl edersinde hatalarından ders çıkarırsin.