banner212

banner211

Hızırtepe Yeniözen Sezonu Açtı

1. Amatör kümede mücadele eden Hızırtepe Yeni Özenspor 2016 – 2017 sezon açılışını gerçekleştirdi.

1. Amatör 22.08.2016, 12:11 22.08.2016, 12:13 UTKU KAYNAR
Hızırtepe Yeniözen Sezonu Açtı
banner218
 1. Amatör kümede mücadele eden Hızırtepe Yeni Özenspor 2016 – 2017 sezon açılışını gerçekleştirdi.

Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen programa Kulüp Başkanı Bedri Arslan, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Ali Aslan, kulüp yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Tesisler Başarımızı Olumlu Etkiledi

Programın açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Bedri Arslan, “Bu yıl çok heyecanlıyız. İnşallah yeni sezonda başarılar elde edeceğiz. Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl 4 grupta playoffa kaldık. Tesislerimizin yapılmasının ardından başarı grafiğimiz yükseldi. Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum. İnşallah bu yıl ilk hedefimiz olan Amatör Süper Ligi’ne çıkacağız. Tüm teknik ekip ve oyuncu kardeşlerime başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yeni Sezon Hayırlı Olsun

Antrenör Bilal Akçay, yeni sezona dair kısa bir konuşma yaptı. Akçay, “Sporda tesisleşmenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Tesislerimizin yapılmasıyla birlikte başarılı sonuçlar aldık. İnşallah bu yılda hem iyi futbol izlettirecek hem de hedefimize ulaşacağız” derken ASKF Başkanı Yaşar Zımba ise; “Sakarya’da amatör spor gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyor. Buradan bir kez daha Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ve Adapazarı Belediye Başkanımız Süleyman Dişli’ye teşekkür ediyorum. Bu vesileyle yeni sezonda mücadele edecek tüm kulüplerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Program Hızırtepe Yeniözen Spor Kulübü Boks Takımı’nın gerçekleştirdiği gösteri maçı ile sona erdi.


Yorumlar (0)