banner212

banner211

Karaaptiler Akın-Hendek Dereköy: 2-1

1.Amatör Futbol Ligi Yeşil Grup’ta dün oynanan maçta, kalecisi Berkay’ın devleştiği Karaaptiler Akınspor, Hendek Dereköysporu 2-1 mağlup etti

1. Amatör 05.11.2016, 17:48 05.11.2016, 18:52 UTKU KAYNAR
Karaaptiler Akın-Hendek Dereköy: 2-1
banner218
 1.Amatör Futbol Ligi Yeşil Grup’ta dün oynanan maçta, kalecisi Berkay’ın devleştiği Karaaptiler Akınspor, Hendek Dereköysporu 2-1 mağlup etti

 

7 net gol pozisyonu kurtardı

 

1 ile 8.sıradaki takım arasında sadece 3 puan olması nedeniyle bu grup tam bir CEHENNEM GRUBU olarak değerlendirilirken, her iki takım da inanılmaz bir mücadele sergiledi. Karaaptiler Akınspor, genç bir kadro ile oynarken, Dereköyspor da rakibine oranla daha yaşlı ama tecrübeli bir ekiple sahada yer aldı. İlk gol bariz penaltıdan geldi. Tayfun kaleaciyi ve topu ayrı ayrı köşeye gönderdi. İlk yarı 1-0 bitti. 2.yarıda beraberliği düşünen konuk Dereköyspor yan ortada arka direkte kafasıyla golü atan Orhan’a mani olamadı. Buna rağmen maçı bırakmayan konuk takım, Murat’ın kafayla attığı golle farkı 1’e indirse de sahadan yenik ayrıldı. Bu sonuçla her iki takım da puanlı 11-11 yaptı. İddiasını sürdürdü. 

Saha: Karaaptiler

Hakemler: Özgür Ömez*** Ömercan Yelep*** Ömer Akyıldız***

Karaaptiler Akınspor: Berkay****, Ceyhun**, Hasan**, Ömer**, Furkan**, Orhan**, (Muhammed**)  Burhan**, Sercan**, Y.Tayfun**, Mutlu** (Onur**)

Hendek Dereköy:: Furkan*** Ünal* Gökhan** Ziya** (A.Samet**) Murat** Samet Şen** Samet Yılmaz** Muharrem** Yasin* (Yaşar*) Cezayir* T.Yavuz (Sezgin**)

Antrenör: Yok

Goller: Dk.37 penaltı Tayfun, Dk.54 Orhan (Karaaptiler Akınspor), Dk.81 Murat (Hendek Dereköyspor)

banner220
Yorumlar (3)
ibne dereköy 6 yıl önce
gün gelir devran döner dereköy domalır arifiye gömer
mami 6 yıl önce
delikanlı olsan kimliğini açıklarsın adammısın lan sen sen
Dereköy 6 yıl önce
sizi arifiyede de güzel şeyler bekliyor çocuklar ibne dereköy hee