Kaynarcaspor bitime 5 maç kala kendi, saha ve seyircisi önünde konuk ettiği Taraklıspor ile kaynarca sahasında karşılaştı." />

Kaynarcaspor-Taraklıspor:3-1

Kaynarcaspor bitime 5 maç kala kendi, saha ve seyircisi önünde konuk ettiği Taraklıspor ile kaynarca sahasında karşılaştı.

1. Amatör 17.03.2013, 15:49
Kaynarcaspor-Taraklıspor:3-1

Kaynarcaspor bitime 5 maç kala kendi, saha ve seyircisi önünde konuk ettiği Taraklıspor ile kaynarca sahasında karşılaştı.Karşılaşmanın genelinde üstün olan kaynarcaspor zaman zaman anlamsız tutukluluk ve durgunluk belirtilerine rağmen maçı çok zorlanmadan 3-1 kazanmayı bildi. Gayet centilmence geçen maçta her hangi bir taşkınlık ve olay olmaması ve sporcuların birbirlerine yardımcı olmaları neticesinde izleyenlerce alkışlandı.Maçın golleri Emrah 2 ve Nesim den geldi .

MAÇIN ARDINDAN IZGARA

Maç bitiminden sonra Kaynarcasporlu futbolcular  Kaynarca reisler göletine geçilerek ,sponsor KUL TAŞIMACILIK tarafından verilen ızgara mangal ve közde çay keyfiyle sohbet içersinde yemek yendi. Yemeğe Belediye Başkanı Zeynur Özel, Belediye Meclis üyesi ve Kulüp başkanı Seçkin kanyılmaz, Belediye Meclis Üyesi ve Kulüp Başkan Yardımcısı Nait Usta, Sportif Dış İlişkiler sorumlusu Mahmur Özer ve teknik heyet ve sporcular katıldılar. Yemek sonunda ızgara başında o nefis ızgaraları pişiren ve organizasyonu yürüten Hasan Nergise tüm sporcular yönetim ve Belediye Başkanı teşekkür etti.


 

Yorumlar (0)