banner212

banner211

Kazimiyespor-Taşburun maçı ertelendi

Kazimiye’de oynanması gereken maçı hakem sahanın futbola elverişli olmaması nedeniyle erteledi.

1. Amatör 25.02.2018, 18:15 25.02.2018, 18:16 UTKU KAYNAR
Kazimiyespor-Taşburun maçı ertelendi

Kazimiye’de oynanması gereken maçı hakem sahanın futbola elverişli olmaması nedeniyle erteledi.

Bugün saat:14.00’te Kazimiyespor- Taşburunspor maçını hakem Gökhan Kahyacık, sahanın futbol oynamaya elverişli olmadığını belirterek maçı oynatmadı ve erteledi.

Maçın hakemi Gökhan Kahyacık sahanın futbol oynamaya elverişli olmadığı gerekçesi ile ertelediğini açıklamasının ardından her iki takım soyunma odasına gitti.

Kazımiyespor Antrenörü Erkan Güleryüz maçın ertelenmesi ile ilgili yaptığı açıklamada “ Taşburunspor’un puanı 31, Kazimiyespor’un puanı 37.Playoff iddiasını sürdürebilmek için Taşburunsporun bu maçı kesinlikle kazanması gerekiyordu. Maç muhtemelen hafta içi Adapazarı’n da oynanacak. Açıkçası hakemin bu kararı Taşburunsporun isteğine uygun şekilde gerçekleşti. Askf’ye sesleniyorum ve diyorum ki  Taşburunspor ve Kazimiyespor’un hakkı yenilmektedir. Amatör futbola gölge düşürülmüştür. Biz daha kötü hava ve saha şartlarında maçlar oynadık. Böyle saçma bir gerekçeyle maçı iptal edip, rakibimiz olan Taşburunspor’un istediği gibi bir karar verilip biz Kazimiyesporun üzerinde kirli oyunlarını oynuyorlar. Mekece’ye maç verip oynatan zihniyet hakkımızı yemesin. Amatör futbola gölge düşürmesinler, ayıptır, günahtır. Biz kendi sahamızda Hanlıköy maçında maç oynayıp, rakip takıma yedek forma verdik. Bu hakem de maçımızı yönetti. Bugün ne değişti de bu maçı iptal etti. Soru işaretlerinde haklıyız” diyerek tepkisini dile getirdi.


Sahanın futbola elverişli olmaması nedeniyle ertelenenKazımiyesporTaşburunspormaçının nerede oynanacağı konusunda kararın önümüzde ki günlerde verilmesi bekleniyor.


Yorumlar (2)
Anonim 5 yıl önce
Bu isleri bırakın bu saha hanlıköy macinda adım atilacak halde degilken maçı oynattilar , gecen sene sakarya karadenize film yapip küme düsüren taşburun hocası bugünde korkup ağlayarak macı erteletir işte... yazık...
İslam ozturk 5 yıl önce
merhaba bu kazımıye spor kontejyan oynatmaktan bu kadar macları kazanıp playoff şansı almak ıstıyor herhalde utanın be