banner212

banner211

Kışlaçayspor-Karasu Güven:1-1

1.Amatör Küme A Grubu’nda haftanın maçında Kışlaçayspor ile Karasu Güvenspor, Karaman Stadı’nda karşılaştı.

1. Amatör 27.03.2016, 22:10 27.03.2016, 22:11 UTKU KAYNAR
Kışlaçayspor-Karasu Güven:1-1
banner218
 1.Amatör Küme A Grubu’nda haftanın maçında Kışlaçayspor ile Karasu Güvenspor, Karaman Stadı’nda karşılaştı. Karşılıklı gollerle 1-1 biten maç sonrası Karasu Güven liderliğini sürdürdü.

1-1

1.Amatör Küme A Grubu’nda haftanın maçında Kışlaçayspor ile Karasu Güvenspor, Karaman Stadı’nda karşılaştı. İlk yarısı dengeli geçen müsabakada ilk yarı golsüz sona erdi. İkinci yarıda ev sahibi takım 65.dakikada Emre’nin golüyle 1-0 öne geçti. Çabuk toparlanan Karasu Güvenspor 77.dakikada Hasan’ın golüyle eşitliği yakaladı. Kalan dakikalarda başka gol olmayınca müsabaka karşılıklı gollerle 1-1 sona erdi. Bu sonuçla Karasu Güvenspor, rakiplerinin de puan kaybı sonrası son iki haftaya lider olarak girmeyi başardı.  

 

 

Kışlaçayspor: 1

Karasu Güvenspor: 1

Saha: Karaman

Hakemler: Serkan Önsal ** Muhammet Ömür ** Bahadır İleri **

Kışlaçayspor: Yiğit ** Mertcan ** (Samet **) Erhan ** Nazım *** Emre *** Enes *** Eyüp ** Afakan ** (Mehmet **) Murat ** Berat ** (Melih **) Oğruzhan **

Antrenör: Bülent Belat

Karasu Güvenspor: Kubilay ** Alptuğ ** Gökay ** Resul ** Kaan ** Mehmet ** Bahadır ** Berkan *** Aykut ** (A.Kadir **) Ceyhun *** (Mustafa **) Hasan ***

Antrenör: Hasan Aydın

Goller: Dk. 65 Emre (Kışlaçayspor), Dk. 77 Hasan (Karasu Güvenspor)

Yorumlar (1)
Kislacayspor 7 yıl önce
Kislacayspor bu hafta yendiği taktirde sampiyondur puanlar aynı ve aralarındaki maçlarda eşitse baraj maçı oynanır ama hükmen yenilgisi olan karasuguven fairplay gereği kislacayspor sampiyon olur.