Kuyudibibarbarosspor takımı rekor peşinde." />

banner212

banner211

Kuyudibi Barbarospor rekor peşinde

Kuyudibibarbarosspor takımı rekor peşinde.

1. Amatör 21.09.2012, 10:59
Kuyudibi Barbarospor rekor peşinde
banner218

Kuyudibibarbarosspor takımı rekor peşinde.Peşpeşe 17 maç kazanan takım U 19 Play –Off grubunuda yenilgisiz kapatıp kırılması güç bir rekor sahibi olmak istiyor. Antrenör Hüseyin Sürün “Bu yıl birinci lige çıktık, U 19 takımızla merkez 1. Grupta 13 maç yaptık toplam 17 maçtır yenilmiyoruz. Bu inanmışlığın zaferidir “ dedi.

Yere sağlam basacağız

“Biz havaya girmeyeceğiz yere sağlam basacağız “ diyen antrenör Hüseyin Sürün takımda oynayan genç oyuncuların biraz daha tecrübeye ihtiyaçlarının olduğunuda belirtiyor.Hüseyin Sürün Play - Off maçlarında şampiyonluğu hedeflediklerinide belirterek “ Türkiye şampiyonasına gitmek istiyoruz ve bunu başaracağız. Bu arada şımarmadan,gereksiz havalara girmeden yere sağlam basarak maçlarımıza çıkacağız.”şeklinde konuşuyor.

Buruşoğlu “ sıkıntımız yok “

Kulüp başkanı İsmet Buruşoğlu U 19 ligi merkez 1. Grubu sadece 1beraberlik alarak 14 galibiyetle kapadıklarını belirterek “ Yenilgisiz ve 50 gol atan bir takımız,yediğimiz gol  8, diğer bir anlatımla grupta en az gol yiyen takımız.Fazla bir sıkıntımız yok başarılarımız devam edecek “ dedi.

Haber:Suat Beyenal

banner220
Yorumlar (0)