banner212

banner211

Kuzulukspor kar kış demeden çalışıyor

Kuzuluk spor kar ve soğuğa rağmen Karasukültür gençlikspor maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla devam ettirdi.

1. Amatör 22.01.2016, 15:33 22.01.2016, 15:35 UTKU KAYNAR
Kuzulukspor kar kış demeden çalışıyor
banner218

Geçtiğimiz hafta kendi evinde seyircisi önünde Akyazı Akın spor ile karşılaşan Kırmızı beyazlı ekip Akınspor’u 3-1 yenerek 3 puanın sahibi olmuştu. 

Şampiyonluk yarışında adından bahsettirmek isteyen Kuzulukspor Çarşamba günü saat 19.00’da yapılan antrenmanla bu hafta oynanacak olan Karasukültür gençlik spor müsabakasına kar çamur dinlemeden hazırlanmaya devam ediyor.

Teknik direktör İbrahim Altuntaş ve yardımcı Antrenör Yakup Aynacı yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde ısınma hareketleri yapıldı. Antrenmanın ana bölümünde koşu,tempo ve sürate dayalı fiziksel bir çalışma gerçekleştirildi. Antrenmanın son bölümünde futbolcular kondisyon çalıştı. Bu antrenmanda Kaleci antrenörü Fikri Karakaşta hazır bulundu.


Antrenmanda Futbolcuların neşeli ve istekleri gözlerden kaçmazken bu durum teknik heyetin yüzünü güldürdü. 

Antrenör İbrahim Altuntaş Muhabirimiz Emre Fidan’a açıklamalarda bulundu. Altuntaş “ İyi bir takımız şuan 1.Amatör C grubunda 5 puan geride 4ncü sıradayız. Takımdaki yaş ortalama durumumuz 15-21 yaşlarındaki gençlere forma şansları veriyoruz. Takımda sadece bir iki tane ağabeylerimiz var onlar genç oyuncularımıza örnek olmaları için Liderlik görevlerini yükledik. Her takımın hedefleri hayalleri vardır. Şampiyonluk gibi bizde bu Maradona ya girerken hedeflerimiz vardı Şampiyonluk gibi yine hedeflerimiz var üst lige çıkmak için mücadelemizi, bırakmıyoruz tabiî ki, ama ondan önce, genç kardeşlerimize futbolu sevdirerek kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya gayret ediyoruz. Ağabey,kardeş,dostluk ilişkisini ön planda tutarak başarı elde etmeye çalışıyoruz. Bu hafta oynayacak olduğumuz Karasu Kültürgençlikspor müsabakası ilk önce dostluk çerçevesi içinde gerçekleşmesini temenni ediyorum. Hak edenin kazanacağı bir maç olacağı düşüncesindeyim. Ligin ilk maçında bu rakibimizi 2-0 yenmiştik bu hafta ise deplasmana Karasuya gideceğiz. Rakip’imizin nasıl bir takım olduğunu biliyorum iyi bir takımları var bu yüzden maçın başından sonuna kadar mücadelemizi hiçbir zaman bırakmayacağız. Kuzuluk takımı şuan olduğu ligi hakketmiyor Kuzulukspor daha iyi ligleri Süper Amatör ligini hakkediyor 3 yıl önce düşmüş olduğumuz, Süper Amatör ligine yeniden bir an önce çıkmamız lazım. “ açıklamalarını yaptı. 

Haber : Emre FİDAN 

banner220
Yorumlar (0)