banner212

banner211

Kuzuluksporun Yönetimi Basınla Tanıştı

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulunda seçilen Kuzuluk spor’un yeni yönetimi önceki akşam Kuzuluk Alabalık sofrasında verdiği bir akşam yemeğinde Akyazı basını ile bir araya geldi.

1. Amatör 05.10.2016, 12:28 05.10.2016, 12:29 UTKU KAYNAR
Kuzuluksporun Yönetimi Basınla Tanıştı
banner218
 Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulunda seçilen Kuzuluk spor’un yeni yönetimi önceki akşam Kuzuluk Alabalık sofrasında verdiği bir akşam yemeğinde Akyazı basını ile bir araya geldi.Kuzulukspor’un kuruluşundan itibaren her şeyi konumunda olan Dursun Ali Altuntaş’ın sunduğu programda konuşan çiçeği burnunda yönetim kurulu başkanı Yusuf Çokal yeni sezon bütün takımlarımıza hayırlı olsun temennisinde bulunarak başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü “  Bizim iki hedefimiz var. Birincisi centilmenlik kuralları içerisinde sportif başarı diğeri ise gençlerimize spor yaptırmak suretiyle onları kahve köşelerinden kurtarmak ve orada alışabilecekleri kötü alışkanlıklardan arındırmaktır. Yeni yönetim olarak ilk iki hedefimiz budur”

Kuzuluk spor başkanı Yusuf Çokal açıklamasını şöyle sürdürdü “ Yeni yönetim yeni bir spor anlayışı ile işbaşındayız. Yetenekli olan ve sporu ve futbolu seven gençlerimizin ellerinden tutarak onları Türk sporuna kazandırmak istiyoruz. Arkadaşlarımla birlikte bu düşünce içinde yola çıktık. Çıktığımız bu yolda Akyazı basını olarak sizlerden de destek bekliyoruz. İyi taraflarımızı da kötü taraflarımızı da yazın ki bizde ne yaptığımızı, ne yapmamız gerektiğini bilelim. Onun için sez basın mensubu dostlarımızdan bu konuda destek bekliyorum”

Kuzulukspor başkanı konuşmasını şöyle tamamladı “ Kuzulukspor kurulduğundan beri bu güzide kulübümüze hizmet etmiş olan başkan ve yöneticilere, Kuzuluksporumuzun başarılı bir sezon geçirmesi için imkanlarını seferber eden merhum Asım Yanık başkanımız başta olmak üzere şu anda konumumuz itibarıyla bir mahalle takımı olmamıza rağmen süper bir futbol sahası ve spor tesislerimiz var. Bize o tesisleri kazandıran ve şu anda yönetim kurulumuz içinde yer alan zamanın Kuzuluk Belediye eski Başkanı ve Büyükşehir Belediyesi Makine ve İkmal Şube Müdürlüğü görevini başarıyla yürütmeye başlayan Bilal Soykan’a teşekkür ediyorum”

Kuzulukspor yönetimi tarafından verilen basınla tanışma yemeğine başkan Yusuf Çokal ve yönetimi ev sahipliği yaparken, eski yöneticiler, Kuzulukspor’a maddi destek sağlayan sponsorlar, yıllarca Kuzulukspor’a futbolcu ve teknik direktör olarak hizmet etmiş olan As Akyazıspor teknik patronu İbrahim Altuntaş, Kuzulukspor’da forma giymiş olan eski futbolcular ve Kuzulukspor teknik patronu Yusuf Demirbaş ile Akyazı’da görev yapmakta olan basın mensupları katıldı.

İŞTE KUZULUKS POR’UN YENİ YÖNETİMİ

Yusuf Çokal  (Başkan) Bilal Soykan (Başkan yardımcısı) Serkan Atilla (Sekreter) Adem Hızal (Veznedar) Yahya Aydoğdu (Sayman) Yasin Sönmez (Üye) Fikri Karakaş (Üye)

DENETLEME KURULU

Ali Demiralay, Kadir İlhan ve Kerim Avcı

ASKF DELEGELERİ

Yusuf Çokal, Bilal Soykan ve Fikri Karakaş

Alaattin Onur

Yorumlar (0)