banner212

banner211

Nuriosmaniye'den Hakemlere İsyan

1.Amatör Lig Siyah Grup ekiplerinden Nuriosmaniyespor kulüp başkanı Serdar Yıldırım son haftalarda kendileri aleyhine yapılan hakem hatalarına isyan etti.

1. Amatör 11.12.2016, 22:29 11.12.2016, 23:45 UTKU KAYNAR
Nuriosmaniye'den Hakemlere İsyan
banner218
1.Amatör Lig Siyah Grup ekiplerinden Nuriosmaniyespor kulüp başkanı Serdar Yıldırım son haftalarda kendileri aleyhine yapılan hakem hatalarına isyan etti.


Yıldırım, SporExpres.com'a son haftalarda yaşanan hakem hatalarına ilişkin yazılı bir açıklama gönderdi.

İŞTE O AÇIKLAMA

 
1.Amatör Lig’de bu sene oynadığımız maçlarımızda takımıma yapılan kötü yönetim artık sabrımızı taşırmıştır. 2 Haftadır oynadığımız müsabakalar incelensin böyle hakemlerle biz nasıl spor yapacağız bana bir yetkili açıklasın. Geçen hafta oynadığımız büyük dere şahin maçının hakemi Muhammed Ömür kasıtlı ve art niyetli bir maç yönetmiştir. Bu hakem geçen sene 2 ayrı müsabakada takımıma büyük zarar vermiştir. Biz Nuriosmaniyespor olarak bu hakemi bizim maçlarımıza istemiyoruz dedik ama nedendir bilinmez bu atama komisyonu bu hakemi tekrar bizim maçımıza veriyor. Bu durumda bende bu atamanın başındaki adamın bu işi bilmediğinin kanaatine varmış bulunmaktayım. Bence hemen istifa etmelidir. Bıraksın bu işi bilenler yapsın. Üslubumu bozmadan şunu söylüyorum; “artık yeter herkes işini adam gibi yapsın”

Bu hafta oynadığımız AşağıKirazca maçının hakemi Ferdi Üstün maçı biz kaybedelim diye gol olana kadar oynatmıştır. Sonunda artı 8 de gol olmuştur ve maçı 3-2 kaybettik. Bu maçta 8 dakika uzatılacak ne oldu bana biri açıklasın. Artık yeter tahammülüz kalmadı. Bizler çok zor şartlarda sahalara geliyoruz bu takımı ayakta tutuyoruz kendini bilmez 2-3 tane hakem gelecek beni doğrayacak maçı katledecek ve biz hiçbir şey yapamayacakmıyız ? Artık herkes aklını başına alsın ve işini adam gibi yapsın. Ben takımımın haklarını sonuna kadar savunacağım ve bu işin takipçisi olacağım. Benim maçlarımda artık hakem hatası istemiyorum. Özellikle art niyetli hakemleri maçıma istemiyorum. İHK’ya buradan son sözümü söylüyorum. Biz köy takımıyız diye size kendimizi ezdirmeyiz. Bu takım sizin zevklerinizin ve egolarınızın kurbanı olmayacak. Bende gerekeni yaparım, gerekirse oynadığım maçlarda tepkimi gösteririm. Bu herkes böyle bilsin.

Nuriosmaniye spor kulübü Başkan Serdar Yıldırım

banner220
Yorumlar (9)
Taraftar 6 yıl önce
herkes kendine göre haklı maçı izliyordum uzatma dakikaları gösterildikten 2 dk sonra kendi kalelerine gol attılar yediremeyincede maçı bırakıp sahadan çekildiler .
osmanyïldïz 6 yıl önce
Ben adimi yazdim adamsan sende yazki kimle konustugumu bileyim isimssiz yazmak kolay ben burdayim sen nerdesin adamsan yaz 90+7gol atiyon sende ordan isim bermeden konisuyon isim verde oyle konus
Dogan yildiz 6 yıl önce
Ben 3 senedir amatör deyim ve ben bu zamana kadar hiç sağdan atılmadı....53 numaralı topçuya soralım bakalım faul varmiymış..
Aks 6 yıl önce
kale arkasında ısınırken nuriosmaniyeli futbolcular bir önceki maça müdahale ediyor hakeme küfürler ediyor. Maçın basından beri yatan takım hakem 6 dk uzatma verdi 2. Dakikada gol oldu.
Dogan yildiz 6 yıl önce
Arkadaşlar başta buraya yorum yaparken ismini ver...bir toplumun durumunu tüm takıma mal edemesin.....o olayı iyi araştır ve eleştiri...benim takıma sonuna kadar güveniyorum bütün haksızlık lira rahmet terbiyesizlik... yapmıyorlar.....geçen sene kirazca birinci maç kirazca ikinci maçında ne olmuş bu sene ne olmuş bir inceleme alınmasını rica ederim..
Dogan yildiz 6 yıl önce
Biz buradan zor şartlarda bu takımı ayakta tutmaya çalıştıkça bizi kimsenin yakmasına izin vermem..türk futbolu iyi bir duruma gelmesi için her hakem elini vicdanına koyacak ve düşünecek..benim bu işten hiçbir kazancim olmaksızın elimden geleni yapacağım. Tüm yetkililerin arz ederim...
Kim kim 6 yıl önce
Sakaryada amatör futbol son 4-5 yıldır bitik. Taçtan ofsayt bekleyen ofsaytta aktif pasifi bilmeyen diğer yarı sahada olan faul için yardımcının yanına gelip itiraz eden futbol cahilleri kara cahiller olduktan sonra hiç bir yere gidilmez. Her ay muhakkak hakem dövülüyor gözlemci bile dövmeye başladınız artık. Ne burası dağ başımı adam mısınız siz birgün de hakem futbolcuyu dövsün bakalım erkek olsanız teke tek gelseniz o hakemler hiç dayak yemez sizden çok idman yapıyor dalyan gibiler ama çok adamsınız ya en az üç dört kişi saldırıyonuz sonra hakem şikayetçi olunca arayıp yalvarıyorsunuz şikayeti çek diye. Hadi cesaretiniz varsa birinci ikinci amatöre 24 yaş kuralı koyulsun iki tane de serbest yaş olsun
Dogan yıldiz 6 yıl önce
Kim kim..sana cevap vermiyorum neden...güzel özeleştiri yapmışsın ama... ismin olmayınca bir hükmü yok.....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın