banner212

banner211

Nuriosmaniyespor’dan büyük atılım

Bu sezon Süper Amatör Lig’ten 1 . Amatör lige düşen Nuriosmaniyespor yönetimi yeniden yapılandı

1. Amatör 15.07.2013, 11:20
 Nuriosmaniyespor’dan büyük atılım
banner218

Bu sezon Süper Amatör Lig’ten 1 . Amatör lige düşen Nuriosmaniyespor yönetimi yeniden yapılandı ve önümüzdeki sezon büyük bir atılım yapmak için kolları sıvadı.


Yönetim İftarda

Nuriosmaniyespor yeni yönetimi 20 kişilik dev kadrosu ve takımın başına getirilen Teknik adam Volkan Şahiner İftar’da buluşarak birlik ,beraberlik ve güç gösterisinde bulundu.


Başkan Yavuz “ Bal’lanmak istiyoruz “

Nuriosmaniyespor Başkanı Mustafa Yavuz  Kulüp yönetimi olarak yeni bir oluşum içinde olduklarını belirterek “ 3 Yıllık bir plan yaptık. Emin adımlar ile giderek 3 Yılın sonunda Bölgesel amatör Lig’te (BAL) yer alacak bir takım yaratıp mücadelemizi sürdüreceğiz “ şeklinde konuşuyor.


Hoca  Volkan Şahiner

Başkan Mustafa Yavuz ilk olarak Hoca sorununu hallettiklerini açıkladıktan sonra şöyle konuştu. “ Volkan hoca ile her konuda anlaştık. Şu anda eski takımdan 5 futbolcu bıraktık. 5 yada 6 Futbolcu ve 1 Kaleci alacağız. U 19 Takımımız ile destekli olacak A takımımızı Bayram sonrası görücüye çıkaracağız.” Yeni Teknik sorumlu Volkan Şahiner ise “Şampiyon olacak bir takım yaratacağız. Bana güvenen yönetim ve taraftarı mahcup etmeyeceğim “ şeklinde konuşuyor.


Yönetim İnandı

“ Nuriosmaniye  halkı  arkamızda büyük destek. Yönetim olarak 20 kişi kenetlendik. Sıkıntımız Yok. Daha önce Arifiye İlçesi takımı idik. Şu an bölgemiz Geyve İlçesine bağlandı. Hem Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya hemde Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ‘dan destek alıyoruz. “


Nuriosmaniyespor  Yönetimi şu isimlerden oluşuyor:  Mustafa Yavuz (Başkan) , As Başkanlar :Vahdettin Uzunoğlu ,Necdet Kaya, Ayhan Yılmaz ,Genel Kaptan : Alaattin Kaya, Futbol Şube sorumlusu : Osman Zeki Uzunoğlu , Basın Sözcüsü : Sönmez Yavuz , Alt Yapı sorumlularu : Doğan Yıldız, Adnan Yavuz , Muhasip : Hüseyin Yavuz, Ramis Uzunoğlu  ,Üyeler : Aydın İşcan, Cansu Toker, Hikmet Korkmaz, Vahdettin Yazıcı, Ercan Kocaman, Yusuf Alşan, Ali Avcı, Osman Nuri Uzunoğlu, Şaban Yılmaz.

Suat Beyenal

Yorumlar (0)