Pamukova Gençler Gücü ikinci yarının ilk maçında fark attı 5-0…

Sakarya 1." />

Pamukova Gençler Gücü-Karaçamspor:5-0

Pamukova Gençler Gücü ikinci yarının ilk maçında fark attı 5-0…

Sakarya 1.

1. Amatör 04.02.2013, 09:30
Pamukova Gençler Gücü-Karaçamspor:5-0

Pamukova Gençler Gücü ikinci yarının ilk maçında fark attı 5-0…

Sakarya 1. Amatör B Grubunda Şampiyonluk mücadelesi veren Pamukova Gençler Gücü ikinci yarının ilk maçında Karaçamsporu 5-0 gibi farklı bir sonuçla yenerek şampiyonluk yolunda bir adım daha attı.

Lige verilen arada yaptığı üç transferle kadrosunu güçlendiren Pamukova Gençler Gücü, yeni transferlerinden Sadullah çıktığı ilk resmi maçında rakip fileleri 3 defa havalandırarak rakip takım defans oyuncularına göz dağı verdi.

Mekece stadında oynan karşılaşmada maça iyi başlayan Pamukova Gençler Gücü 25. Dakikada Sadullahın kafa ile attığı golle 1-0 öne geçti.  Golden sonrada rakibine üstünlüğünü kabul ettiren Pamukova Gençler Gücü 30. Dakikada yeni transferi Ercan’ın ayağından öyle bir gol kaçırdı ki teknik heyete ve taraftarlarına adeta saç baş yoldurdu.  Ceza sahası içinde boş kaleye çok kötü bir vuruş yapan Ercan Pamukova Gençler Gücü’nü iki farklı öne geçmekten etti. İlk yarı 1-0 Pamukova Gençler Gücü’nün galibiyeti ile sona erdi.

İkinci Yarının başlaması ile sahada fırtına gibi esen Pamukova Gençler Gücü 54. Dakikada Sadullah’ın nefis Kafa Golü ile 2-0 öne geçti. Golden iki dakika sonra dakikalar 56’yı gösterirken yine sahneye Sadullah çıktı, sol taraftan yapılan ortaya çok iyi yüksel di ve nefis bir kafa vuruşu ile takımının ve kendinin 3’üncü golünü attı 3-0. Pamukova Gençler Gücü’nün 3’üncü golünden sonra oyun sertleşmeye başlayınca ,  teknik heyet  gelecek hafta oynanacak Ferizli maçını da düşünerek sahanın yıldızı Sadullah ve Burak’ı 65’inci dakikada oyundan alarak yerlerine Murat ve Özgürü aldı. Bu değişiklikler sonrası da hız kesmeyen Pamukova Gençler Gücü 65’inci dakika oyuna giren Murat’ın 74’ünci dakikada sağ taraftan uzaktan mükemmel vuruşu ile 4-0 öne geçti. 83. Dakikada yine ikinci yarı oyuna giren Özgür’ün güzel golü ile Pamukova Gençler Gücü 5-0 öne geçti. Golden sonra  maç zaman zaman sertleşti ve saha 85. Dakikada bir anda karıştı Pamukova Gençler Gücünden Ensar rakibinin çok sert müdahalesi ile yere yığıldı ve bir anda iki takım futbolcuları arasında sert tartışmalar yaşandı.  Pamukova Gençler Gücü 90 dakikanın sonunda 5-0 gibi farklı bir skorla Karaçamspor’u yenerek ikinci yarıya farklı bir galibiyetle başladı.

Pamukova Gençler Gücü: 5

Karaçamspor: 0

Stad: Mekece

Hakemler: Göksan Ataoğlu- Tayfun Güz-Zeynel Abidin Erdoğan

Pamukova Gençler Gücü: Erkan*** Süleyman*** Adem*** Cüneyt*** Volkan*** Burak ***(Dak 65 Murat***), İbrahim**(Dak 46 Gürkan***) Ercan** Sadullah****( Dak 65 Özgür***) Ensar*** Eren***

Antrenör: Mehmet Atmaca

Karaçamspor: Furkan* Abdullah* Selçuk* Oktay** Cemal *(46 Dak Yasin*) Hüseyin** Mehmet** İbrahim* Kadir* Ahmet* Arif*

Antrenör: Ertugan Özkan

Goller: Sadullah (Dak 25-54-56) Murat (Dak 74) Özgür (Dak 83) Pamukova Gençler GücüYorumlar (0)