banner212

banner211

Pamukova GençlerGücü Süper Amatör aşkına 4-2

Pamukova Gençler Gücü Ligin son haftasında deplasmanda Yuvalıdere’yi 4-2 yenerek, Süper Amatör Kümeye yükselmek için Karasu Sahil Karadeniz Spor ile baraj maçı oynamaya hak kazandı.

1. Amatör 15.04.2013, 10:28
Pamukova GençlerGücü Süper Amatör aşkına 4-2
banner218

Pamukova Gençler Gücü Ligin son haftasında deplasmanda Yuvalıdere’yi 4-2 yenerek, Süper Amatör Kümeye yükselmek için  Karasu Sahil Karadeniz Spor ile baraj maçı oynamaya hak kazandı.

1.Amatör B Grubunda  2012-2013 sezonunda ligin son maçında deplasmanda Yuvalıdere ile karşılaşan Pamukova Gençler Gücü rakibini 4-2 mağlup etti.

B Grubunda lider Ferizlispor Süper Amatör lige çıkarken, Ligi 2. sırada bitiren Pamukova Gençler Gücü, C Grubunun 2. Si Karasu Sahil Karadeniz Spor ile Süper Amatör Kümeye çıkmak için baraj maçı oynayacak.  Baraj maçlarının tarihleri 15 Nisan 2013 Pazartesi günü yapılacak toplantıda açıklanacak.

Pamukova Gençler Gücü Maça 1-0 üstün başladı..!

Ligin Son haftasında orta sırlarda yer alan Yuvalıdere ile deplasmanda karşılaşan Pamukova Gençler Gücü maça 1-0 önde başladı. Maçın daha 1. Dakikasında ceza sahası içinde topla buluşan Gürkan güzel bir vuruşla P. Gençler Gücü’ni 1-0 öne geçirdi. Golden iki dakika sonra sahanın başarılı isimlerinden Sadullah nefis bir kava vuruşu ile 3. Dakikada takımını 2-0 öne geçirdi. 3 dakikada iki gol bulan Pamukova Gençler Gücü oyunu yavaşlattı. 35. Dakikada yine günün başarılı isimlerinden Hamdi Ceza sahası dışından nefis bir vuruşla topu Yuvalıdere filelerine gönderince P. Gençler Gücü 3-0 öne geçti. Golden iki dakika sonra P. Gençler Gücünden Murat rakibini ceza sahası içinde düşürünce halem beyaz noktayı gösterdi. Alişan topu ağlara gönderdi ve skor 3-1 oldu. İlk yarı bu skorla sona erdi.

İkinci yarı Pamukova Gençler Gücü skoru korumak istedi..

İkinci yarı skor avantajını elinde bulunduran P. Gençler Gücü oyunu rölantiye aldı. 65 Dakikaya kadar orta saha mücadelesi şeklinde geçen karşılaşmada  Sadullah düzgün bir vuruşla P. Gençler Gücünü 4-1 öne geçirdi. Bu dakikadan sonra skor avantajını kullanmaya çalışan P. Gençler Gücü oyunu kendi sahasında kabullenince 90’nıncı dakikada Yuvalıdere Recep ile ikinci golünü buldu ve maç Pamukova Gençler Gücü’nün 4-2 üstünlüğü ile sona erdi.

 

Yuvalıdere : 2   Pamukova Gençler Gücü : 4

Stad: Yuvalıdere

Hakemler: Müjdat Duman***- Hüseyin Kaçar***- Cangiz Damar***

Yuvalıdere: Şaban** Uğur** Remzi** ( Emre** dak 73) Bülent** Alişan** Mutlu** Sefa** Ekrem** Recep**  Mazlum** Sefa**

Antrenör : Muzaffer Orhan

Pamukova Gençler Gücü: Erkan***Murat*** ( Eren*** dak 48)  Adem***  Cüneyt**** Volkan*** Özgür*** Hamdi*** İbrahim***  Sadullah**** Ensar*** (Semih***dak 71) Gürkan*** (Serkan*** dak 66)

Antrenör: Mehmet Atmaca

Goller;

Yuvalıdere; Alişan Dak 37- Recep Dak 90

Pamukova Gençler Gücü: Gürkan Dak 1- Sadullah Dak 3 ve 65-Hamdi Dak 35


Yorumlar (0)