1." />

banner212

banner211

Pamukova Gençlik Gücü hazırlıklara başladı

1.

1. Amatör 21.09.2012, 14:26
Pamukova Gençlik Gücü hazırlıklara başladı
banner218

1.Amatör kümede mücadele edecek olan Pamukova Gençler Gücü liglerin başlamasına 15 gün kala çıktığı ilk hazırlık maçında 2. Amatörden geçtiğimiz sezon 1. Amatöre çıkan Fevziye Spor’u rahat geçti 4-0.

 

Pamukova Atatürk Stadında oynan hazırlık maçında genç bir ekiple sahaya çıkan Pamukova Gençler Gücü 4 as futbolcusundan yoksun olmasına rağmen oynadığı güzel futbol ve elde ettiği farklı skor ile yeni sezon öncesi umut verdi.

 

İlk yarı güzel futbol tek gol vardı..

 

Pamukova Gençler Gücünden Gürkan’ın hactrik yaptığı maçta, maçın başlaması ile rakibine üstünlüğünü kabul ettiren Gençler Gücü 15. dakikada Gürkan’ın frikikten attığı nefis golle 1-0 öne geçti. Sayısız gol pozisyonuna giren Pamukova Gençler Gücü fırsatlardan yararlanamayınca ilk yarı 1-0 sona erdi.

İkinci yarı güzel futbolun yanı sıra üç gol vardı..

 

İkinci yarının başlaması ile yine sahada üstünlüğü ele alan Pamukova Gençler Gücü 57. dakikada yine Gürkan’ın attığı gol ile 2-0 öne geçti. 65 dakikada sahanın en iyilerinden olan Gürkan Sağ taraftan yapılan ortada topun gelişine nefis bir vuruş yaparak topu doksan tabir edilen yerden ağlara göndererek takımının ve kendisinin 3’üncü golünü attı 3-0. 75. dakikada bir gol daha bulan Pamukova Gençler Gücü durumu 4-0 yaptıktan sonra kalan dakikalarda yakaladığı gol pozisyonlarından yararlanamayınca maç Gençler Gücü’nün 4-0 üstünlüğü ile sona erdi.

 

Efsanenin dönüşünün sinyalleri verildi..

 

Pamukova Gençler Gücü 1. Amatör kümede sezonun başlamasına 15 gün kala ilk hazırlık maçında izleyenlere umut verirken, Pamukova Gençler Gücü yöneticisi İsmail Çetintaş “ “Biz efsane geri dönüyor “ demiştik. İlk hazırlık maçında futbolcularımız bunun sinyallerini saha da verdi. 4 as futbolcumuzdan yoksun olarak çıktığımız maçta genç futbolcularımız bize ve izleyenlere umut verdi. Çok koşan, bunu oynadığı futbol ve attığı gollerle süsleyen bir takım izlettirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Antrenörümüz Mehmet Atmaca 10 günlük sıkı bir antrenman temposu ile futbolcularımızın kondisyonunu belirli bir seviyeye getirdi. İstediğimiz seviye ye gelmesi için daha zaman ihtiyacımız var. Hedefimiz Pamukovalıların gurur duyacağı bir takım olmak. Ayrıca Pamukova’mızın köklü kulüplerinden Fevziye Spor’a da 1. Amatör de başarılar diliyorum. Hazırlık maçında alınan sonuçlar pek ölçü olarak kabul edilmez. Ben Fevziye Spor’un lige kadar daha iyi bir seviyeye geleceğine inanıyorum. Tüm Pamukova takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

banner220
Yorumlar (0)