banner212

banner211

Sapanca Akademi-Acıelmalıkspor:6-0

Sakarya Amatör küme B grubu karşılaşmasında Sapanca Akademispor kendi sahasında Acıelmalıkspor’u 6-0 mağlup ett

1. Amatör 19.01.2014, 19:32 19.01.2014, 19:33 UTKU KAYNAR
Sapanca Akademi-Acıelmalıkspor:6-0
banner218

 Saha: Sapanca Atatürk

Hakemler: Bahadır Başalı, Ertan Bozdemir, Mustafa Kaymul

Sapanca Akademispor: Fatih, Nuri Tuna (dk.51 Hamza), Cihat, Caner, Serkan(dk.57 Erhan), Mücahit, Talha, Tolgahan, Hasan, Furkan (dk.73 Emin), Enes

Teknik Direktör: Ufuk Yüzücü

Acıelmalıkspor: Furkan, Serkan (dk.82 Ufuk), Uğurcan, Emrah (dk.46 Sercan), Oğuz, Kemal, Eray, Mehmet, Aykut, Samet, Kadir (dk.43 Faruk)

Teknik Direktör: Tacettin Karabulut

Goller: Dk.17-88 Hasan, dk.25-69 Talha, Dk.36 Furkan, dk.45 Tolgahan (Sapanca Akademispor)

Sarı Kart: Kemal (Acıelmalıkspor)

Teknik Direktör Ufuk Yüzücü karşılaşma sonrası devre arası yapılan çalışmalar ve Acıelmalıkspor maçı hakkında açıklamalarda bulundu.

Yüzücü şu sözlere yer verdi:

Galibiyet serisine devam ediyoruz. Hedefimiz şampiyonluk. İnşallah sezon sonunda hedeflerimize ulaşmış olacağız. Gençleri oynatıyoruz. Biliyorsunuz U19’larda da şampiyon olduk. Türkiye şampiyonasında ilimiz temsil edeceğiz. Bu ligde mümkün olduğunca gençleri oynatıp hep birlikte şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz.

Kurtköyspor’dan Erhan Öcal ile Sahil Karadenizspor’dan Hamza Kıray, Sakaryaspor’dan Enes Gür’ü devre arasında renklerimize bağladık. Çünkü okul okuyan oyuncularımızın sınavları olabiliyor. O sebeple takımda yer almadıkları zamanlar oluyor. Bizde bunları yeni transferlerimizle takviye ettik. Sonuç olarak gerek U19 maçlarımız gerekse kamp çalışmalarımız çok iyi geçti.

Rakibimiz biraz zayıftı ancak biz oyun sistemimizden taviz vermedik. 6-0 gibi net bir skorla karşılaşmayı kazandık. Önemli olan maçın sonuna kadar oyun disiplininden kopmayarak sezon sonu şampiyon olmak.

SAPANCA.COM.TR

Yorumlar (0)