banner212

banner211

Sapanca Akademispor, Alifuatpaşaspor maçı hazırlıklarını tamamladı

Kadrosunu yeni transferle güçlendiren Sapanca Akademispor yaptığı son antrenmanla Alifuatpaşaspor karşılaşmasını beklemeye başladı.

1. Amatör 04.10.2013, 17:23
Sapanca Akademispor, Alifuatpaşaspor maçı hazırlıklarını tamamladı
banner218

Karşılaşma öncesi Sapanca Spor Kompleksinde son çalışmasını gerçekleştiren Sapanca Akademispor’da Teknik Direktör Ufuk Yüzücü takıma yeni transfer olan futbolcularla özel olarak ilgilendi.

 

Alifuatpaşaspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak maç günün beklediklerini belirten Kulüp Başkanı Osman Kubilay, yaptığı açıklamada takıma yeni transfer edilen 6 futbolcu ile kadrolarını güçlendirdiklerini söyledi.

 

Takıma yeni katılan futbolcuların uyum sürecini kısaltmak için teknik ekip tarafından özel çalışmalar yürütüldüğüne değinen Kubilay, “Hocamız özellikle kanatlar üzerine çalışmalar yaptırdı. Bilindiği gibi kısa bir süre önce Kırkpınarspor’dan Talha Kovar, Eyüpspor’dan Kemal emin Mercan, Hanlı Beldespor’dan Fatih Bakcan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Tolgahan Arukan ve Maşukiyespor’dan Serkan Fil’i renklerimize bağladık. Teknik ekibimiz yeni arkadaşlarımızın takıma uyumunu sağlamak amacı ile bu futbolculularımız ile özel olarak ilgileniyor. Artık pazar günü oynayacağımız Alifuatpaşaspor karşılaşmayı bekleyeceğiz” dedi.

 

Yorumlar (0)