banner212

banner211

Sarıcalarspor'dan hakem tepkisi

Sarıcalarspor Kulübündan yapılan açıklamada , hakemlerin performansını kötü olduğunu ve maçlarında sonucu etkileyecek hatalar yaptıkları belirtildi.

1. Amatör 26.11.2013, 16:34
Sarıcalarspor'dan hakem tepkisi
banner218

Sarıcalarspor Kulübündan yapılan açıklamada , hakemlerin performansını kötü olduğunu ve maçlarında sonucu etkileyecek hatalar yaptıkları belirtildi.

 

1nci Amatör Lig’in yeni takımlarından Sarıcalarspor , geçtğimiz hafta Lider Sapanca Akademispor’a 5-0 yenildi. Son haftalarda hakemlerin kendilerine karşı olumsuz bir tutum sergilediklerini söyleyen Sarıcalarspor Kulüp Başkanı Nadir İslam Altıntaş ; “ Kulübümüzüm hakkını kimseye yedirmeyiz. Yeni bir kulübüz ancak , futbolu herkes kadar biz de çok iyi biliyor ve de uzun yıllar içerisindeyiz.


Son haftalarda lehimize kırmızı kartlar , aleyhimize penaltılar verilmekte. Ofsayttan goller yiyeruz. Gollerimiz ofsayt gerekçesiyle geçerli sayılmıyor. Maçlarımıza adı sanı duyulmamış hakemler çıkıyor. Hakemlerimizin Amatörce mücadele eden ekibimize karşı biraz daha duyarlı olmalarını istiyoruz. Hakemler bizde karşı değil, Herkese eşit davransınlar ve adil maç yönetsinler tek isteğimiz bu” şeklinde konuştu.

 

banner220
Yorumlar (6)
KAMASUTRA 9 yıl önce
BENDE BAŞKANLARA KATILIYORUM. GELECEK MAÇLARDA CÜNEY ÇAKIR , FIRAT AYDINUS , BÜLENT YILDIRIM GİBİ ADI SANI DUYULMUŞ HAKEMLERİ MAÇLARINDA GÖRMEK İSTERİM :)))
Amatör futbol sever 9 yıl önce
Kamasutra dostum gerçekten öyle bir hakemler var ki görsen futbol katili dersin sanki yoldan çevirip getirmişler maç yönetsinler diye biraz eğitim şart :D
Amatör Sever 9 yıl önce
Yöneticiler önce kendilerine baksın hep suçlu hakemler... Yenilen hakeme sallıyor
KAMASUTRA 9 yıl önce
AMATÖR FUTBOL SEVER DOSTUM, FUTBOLCU GİBİ HAKEM DE HATA YAPAR. AMA BAŞKAN FUTBOLCUSUNU ELEŞTİRMEZ :) SONRADA AMATÖR LİGDE BİR TAKIMIN MAÇINA ADI SANI DUYULMAMIŞ HAKEM İSTEMİYORUM DİYE AÇIKLAMA YAPAR :) SEN KİMSİN DİYE SORARLAR ADAMA. AMATÖR FUTBOL AMATÖRCE YAPILMALI BAŞKANIN BU AÇIKLAMASINI ACİZLİK VE HATTA CEHALET OLARAK YORUMLUYORUM.
TARAFTAR2 9 yıl önce
hakemlerin kötü olanı var ancak eğitilmesi gereken insanlar antrenman yapmadan maçlara gelen futbolculardır antrenörler haftada bir kez görüyor çoğu oyuncusunu hakemler haftada iki gün antrenman yaparken çoğu takım antrenman nedir bilmiyor herkese eğitim şart hakemlere suç bulmak yerine nasıl daha iyi olabilirize bakmalı bu hfta herhangi bir saldırı olursa bnun sçlusu bu açklamayı yapan başkandır
hakem 9 yıl önce
o maça cüneyt çakır bahattin duran tarık ongun triosu çıksa da sayın başkanım senin takımının golleri ofsayt nedeniyle sayılmaz. sana göre yine ofsayttan gol yersin sana göre hakemler ssenin aleyhine yine kırmızı kartlarını bolca kullanır sana göre yardımcı hakem eline bayrak alıp yoldan çewririlmiş biri olur. emeğe saygı olarak bakmak lazım çünkü hiçbir hakem senin emeğini göz göre göre çalmaz...