banner212

banner211

Şehvarmazspor-Yeşilyurtbelde:2-0

Karşılaşmada verilen 4 penaltı dan 3’ü kaçtı ve bir kırmızı kart çıktı.

1. Amatör 05.03.2016, 19:48 05.03.2016, 20:22 UTKU KAYNAR
Şehvarmazspor-Yeşilyurtbelde:2-0
banner218
 Sakarya 1.Amatör C Grubunda Şeyhvarmazspor Yeşilyurtbeldespor’u ağırladı. Karşılaşmada verilen 4 penaltı dan 3’ü kaçtı ve 2 kırmızı kart çıktı. Gülen taraf Şeyhvarmazspor oldu 2-0..

Şeyhvarmazspor 1. Aamatör Küme C Grubu lideri Yeşulyurtbeldespor’u Mekece stadında 4 penaltının 3’ünün kaçırıldığı karşılaşmada Ceyhun’un penaltıdan ve golcüsü Harun’un 90+2 de attığı gollerle puansız gönderirken, 74.dakikada Yeşilyurtbeldespordan Oğuzhan kırmızı kart gördü.
Foto galeriye git

İlk yarıda karşılıklı kaçan iki penaltı…

Mekece sahasında oynanan karşılaşmaya iki takımda temkinli başladı. Karşılaşmanın 15. Dakikasında Yeşilyurtbeldespor kazandığı penaltıyı Fatih ile gole çeviremeyince konuk takım öne geçme fırsatını kaçırdı. 6 Dakika sonra dakikalar 21’i gösterirken bu kez Şeyhvarmazspor bir penaltı kazandı. Topun başına geçen Harun penaltıyı dışarı atınca bu defa ev sahibi ekip öne geçme fırsatını kaçırdı. İlk yarı karşılıklı ataklar ve kaçırılan penaltılar ile 0-0 sona erdi.

İkinci yarı 2 penaltı dan biri kaçtı son gülen ev sahibi oldu..

Karşılaşmanın ikinci yarısında daha atak görünen Şeyhvarmazspor 57. Dakikada bir penaltı daha kazandı. Kamil topu fileler yerine kaleciye nişanlayınca ev sahibi ekip bir kez daha öne geçme fırsatını değerlendiremedi. 74. Dakikada Harun’un ceza sahası içinde Yeşilyurt Kalecisi Zekariya tarafından düşürüldüğü gerekçesi ile karşılaşmanın orta hakemi bir kez daha penaltı noktasını gösterdi. Yeşilyurtbeldespor’lu futbolcular uzun süre karşılaşmanın hakemi Utku Kocaer’e itiraz ettiler. Bu itirazlar sonunda Yeşilyurtbeldespor dan Oğuzhan kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Bu kez topun başına geçen Ceyhun sert bir vuruşla topu kalecinin solundan ağlara gönderdi ve ev sahibi ekip 1-0 öne geçti. Karşılaşmanın uzatma dakiklaların’ın 2. Dakikasında skoru belirleyen gol Şeyhvarmazspor’un golcüsü Harun’dan geldi ve ev sahibi Şeyhvarmazspor Grup lideri Yeşilyurtbeldespor’u 2-0 yenerek play-of yolunda büyük avantaj elde etti.

Şeyhvarmazspor: 2

Yeşilyurt Beldespor: 0

Hakemler: Utku Koçer, Barış Uzun, Enes Ayar

Stad: Mekece

Şeyhvarmazspor: Murat, Halit, Ceyhun, Ömer, Fahri, Abdullah, Recep, Adem, Emre, Kamil, Harun

Antrenör: Tanju Çelit

Yeşilyurt Beldespor: Zekeriya, Hakan, Oğuzhan(K.K), Hasan, Yusuf, Yakup, Recep, Kadir, Cihat, Fatih(K.K), Fatih Tuğ

Antrenör: Vahat Ay

Goller: Dk.72 Ceyhun(pen), Dk.90 Harun(Şeyhvarmazspor)

Kırmızı Kart: Dk.72 Oğuzhan, Dk 90 Fatih(Yeşilyurt Beldespor)


Yorumlar (0)