banner212

banner211

Şener Gürsel özür diledi

Hendek Gençlik Kulübü Teknik sorumlusu Şener Gürsel olaylara tanık olan ve tüm spor kamuoyundan özür diledi.

1. Amatör 19.05.2016, 01:17 19.05.2016, 01:18 UTKU KAYNAR
Şener Gürsel özür diledi
banner218
 Sakarya 1. Amatör Play-off grubunda Erenler sentetik sahada oynanan Çaybaşı Bekirpaşaspor ile oynadıkları ve 2-1 Yenilerek süper lige çıkamadıkları maçın sonrasında meydana gelen üzücü olaylar sebebiyle Hendek Gençlik Kulübü Teknik sorumlusu Şener Gürsel olaylara tanık olan ve tüm spor kamuoyundan özür diledi.

Şener Gürsel yaptığı özür açıklamasında “ bir sezon boyu tüm iyi niyetimizle mücadele verdik.Sonunda Play-off’lara kaldık. Tam başardık derken iki puan gerimizdeki rakibimiz Bekirpaşaspor maçı yöneten hakemlerin de kötü yönetimi sayesinde maçı ve akabinde süper amatörü kaybettik. Üzerimde oluşan olumsuz baskıların getirdiği gerginlik o anlarda ne yaptığımı bilemeden çevreye zarar verdi. Bunu sonraları aklım başıma gelince anladım ve çok üzüldüm. Bu nedenle yaptıklarım ve verdiğim sıkıntı nedeniyle başta güvenlik güçlerinden ve tüm spor kamuoyundan özür diliyorum. “ Diye konuştu.

Yorumlar (3)
Ahmet parlak 7 yıl önce
Sener gürsel senin hataların yüzünden bu takım şampiyon olamadı hatayı başkalarında aramaya ve yüklemeye çalışma..
Mustafa öz 7 yıl önce
çoçukların alacaklarını verseydiniz böyle olmazdı boş konuşup özür dilemeyle olmaz bu işler çoçukların haklarını teslim edin rızıklarının üstüne yatmayın ..!
Cihan T 7 yıl önce
Bu adamı hemen kulupten gönderin uzaklaştırın gitsin.,takımın itibarını zedeliyor başkada bişey yapmıyor..çoçuklara yazık oldu sadece hoca ve yönetime az bile .!