banner212

banner211

Şeyhvarmazspor-Çaybaşı Bekirpaşaspor: 2-2

Sakarya 1. Amatör Küme C Grubunun güçlü takımlarından Bekirpaşaspor ile karşılaşan Şeyhvarmazspor rakibini elinden kaçırdı..

1. Amatör 02.11.2015, 10:00 02.11.2015, 10:04 UTKU KAYNAR
Şeyhvarmazspor-Çaybaşı Bekirpaşaspor: 2-2
banner218
 Sakarya 1. Amatör Küme C Grubunun güçlü takımlarından Bekirpaşaspor ile karşılaşan Şeyhvarmazspor rakibini elinden kaçırdı.. Karşılaşmada 2 penaltı 1 kırmızı kart vardı..
Foto galeriye git

Mekece Stadında oynan karşılaşmanın ilk yarında istenen oyunu ortaya koyamayan Şeyhvarmazspor 41. Dakikada Gökhan’ın golüne engel olamadı ve ilk yarıyı Çaybaşı Bekirpaşaspor karşısında 1-0 yenik kapattı.


İkinci yarı daha derli toplu bir futbol ortaya koyan Şeyhvarmazspor beraberlik golünü 70. Dakikada Harun un aşırtma kafa vuruşu buldu 1-1. Golden 4 dakika sonra daakikalar 74’ü gösterdiğinde Çaybaşı Bekirpaşaspor penaltı kazandı. Penaltı vuruşunu Mustafa gole çevirince Çaybaşı Bekirpaşaspor 2-1 öne geçti. Golden sonra rakip kaleye yüklenen Şeyhvarmazspor 89. Dakikada rakip futbolcu Engin’in kaleye giden topu elle kesmesi sonucu penaltı kazanırken, Engin kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Şeyhvarmazspor da penaltı vuruşunu Harun kullandı ve takımının beraberlik golünü attı 2-2.  Orta hakem maçın sonuna 4 dakika ilave etti. 90+1 dakikada Şeyhvarmazspor Fatih’in ayağından galibiyet golünü kaçırdı. Kalan dakikalarda Şeyhavarmazspor gollük iki pozisyonda daha yararlanamayınca karşılaşma 2-2 sona erdi.

Saha; Mekece

Hakemler; Semih Kahraman*** Tayfun Güz*** Önder Demir***

Şeyhvarmazspor;

Murat** Halit** Ceyhun** Fahri** Abdullah** Uğur**( Ömer**) Enes** Yetkin**(Aşkın**) Harun*** Recep** Melih**

Antrenör; Özcan Sevinç

Çaybaşı Bekirpaşaspor;

Ebutalip** Mustafa** Emre** Engin** Ertan**(Oğuzhan**) Halil** Fehmi** Oğuzhan**(Hasan**) Semih** Bilal** Gökhan**

Kırmızı Kartlar;

Engin ( Dak.89) Çaybaşı Bekirpaşaspor

Goller;

Gökhan (Dak.41)- Mustafa ( Dak.74) Çaybaşı Bekirpaşaspor

Harun (Dak.70-89P) Şeyhvarmazspor

banner220
Yorumlar (0)