Şeyhvarmazspor-Kuzulukspor:1-1

Sakarya 1. Amatör C Grubunda mücadele eden Şeyhvarmazspor deplasmanda Kuzulukspor ile 1-1 berabere kalarak Süper Amatöre yükselmek için Palayof oymayı garantiledi..

1. Amatör 04.04.2016, 00:22 04.04.2016, 00:23 SporExpres
Şeyhvarmazspor-Kuzulukspor:1-1
 
  • Sakarya 1. Amatör C Grubunda mücadele eden Şeyhvarmazspor deplasmanda Kuzulukspor ile 1-1 berabere kalarak Süper Amatöre yükselmek için Palayof oymayı garantiledi..


Sakarya 1. Amatör Küme C Grubunda deplasmanda Kuzulukspor ile 1-1 berabere kalan Şeyhvarmazspor ligin bitimine bir hafta kala Süper Amatöre yükselmek için Playof oynamayı garantileyerek büyük bir başarıya imza attı.

 

Şeyhvarmazspor Kuzulukspor deplasmanı öncesi Özdemir Tesilerinde kahvaltıda bir araya geldi. Futbolcular, teknik heyet, kulüp yöneticileri ve taraftarlar beraberce kahvaltı ederek karşılaşma öncesi başarı ve birlik bereberlik mesajı verdi. Daha Sonra Kuzulukspor deplasmanına çıkan Şeyhvarmazspor 40. Dakikada 1-0 yenik düşmesine rağmen ikinci yarıda oynadığı futbol ile 85. Dakikada golcüsü Harun’un attığı golle 1-1 beraberliği yakaladı. Karşılaşma bu sonuçla sona erince Şeyhvarmazspor Süper Amatör’e yükselmek için Playof oynamayı garantiledi.

 

Çelik; " İnanmak başarının yarısıdır. Bizde inadık.."

Şeyhvarmazspor Kulüp Başkanı Tanju Çelik Karşılaşma sonunda yaptığı açıklamada, kendilerine destek veren herkese teşekkür ederek “ İnanmak başarmanın yarısıdır. İnandık ve başardık. Playof maçlarımız da aynı başarıyı devam ettirerek Süper Amatör Kümeye çıkmak istiyoruz. Bu başarıyı elde eden başta hocamız Özcan Sevinç ve futbolcularımız tebrik ediyorum. Bizlere sezon boyunca desteklerini esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımız Cevat Keser’e, Mekeceli Kuruyemiş’e, ulaşım da bize destek veren Serkan Kasap, Turgut Özdemir, Gökhan Özdemir’e teşekkür ediyorum. Bize güvenenlerin güvenini şu aşamaya kadar boşa çıkarmadık “ dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Yorumlar (0)