banner212

banner211

Tekspor-Çaybaşı Yeniköy:0-0

1.Amatör Küme Kırmızı Grupta üçüncü haftada Tekspor ile Çaybaşı Fuadiyespor, Arifiye Stadı’nda kozlarını paylaştı.

1. Amatör 15.10.2016, 22:10 15.10.2016, 22:19 UTKU KAYNAR
Tekspor-Çaybaşı Yeniköy:0-0
banner218
 1.Amatör Küme Kırmızı Grupta üçüncü haftada Tekspor ile Çaybaşı Fuadiyespor, Arifiye Stadı’nda kozlarını paylaştı. Nefeslerin kesildiği maçta Tekspor, rakibi önünde etkili bir oyun ortaya koymasına rağmen bir türlü golü bulamayınca maç 0-0 sona erdi. Çaybaşı Fuadiyespor’da Okan, Veysel ve Emrah kırmızı kart gördü.
 

1 Amatör Kırmızı grup 3. Hafta mücadelesinde Tekspor  Çaybaşı Fuadiyespor ile golsüz berabere  kaldı.
 
Maça her iki takım da hızlı başladı Karşılıklı ataklarda Teksporun bariz üstünlüğü olsada ilk yarı golsüz sona erdi.  45 dakikada Okan kırmızı kartla oyundan atıldı.
 
İkinci yarıya on kişi başlayan Fuadiyespor konrollü oyunuyla topa daha fazla sahip olmaya çalıştı. 78 dakikada Veysel de kırmızı kartla oyundan atılınca Fuadiyespor son dakikaları dokuz kişi ile tamamladı. Genç takımla Mücadele eden Tekspor bir gün önce oynadığı a genç maçın yorgunluğu nedeniyle Fuadiyespor defansını geçmeyi başaramadı.  Maça damgasını vuran ise Fuadiyesporun 49 yaşındaki kalecisi Mustafa oldu. Yaptığı başarılı kurtarışlarıyla takımının bir puan almasında büyük pay sahibi oldu. Uzatma dakikalarında oyundan çıkan Emrah auta giden topu zaman kazanmak için uzaklaştırınca ikinci sarıdan kırmızı kartı gören üçüncü oyuncu oldu. Maç başladığı gibi golsüz zona erdi. 0-0
 
Tekspor 0 Çaybaşı Fuadiyespor 0
 
Saha: Arifiye
Hakemler: Ferhat Alkan*** Barış Uzun*** Anıl Mavi***
 
Tekspor: İlker*** Atakan ** (Abdurrahman**) Burak Karagözoğlu** Burak Kalınyılmaz** Furkan*** Feyyaz** Arda** (Anıl**) Bilal*** Ferdi** Emre** Birol**( Serar**)
Yedekler: Yunus, Serdar, Mustafa, Metehan, Abdurrahman, Anıl, Mesut
Antrenör: Bayram Çolak
 
Çaybaşı Fuadiyespor: Mustafa**** Osman**(Hamdi**) Veysel* Hakan** Ali*** Kadir** Emrah** (B.Numan**)  Emre*** Enis** Tarık**( Oğuzhan**) Okan*
Yedekler: Hamdi, B.Numan, Gökhan, İsmail, Oğuzhan, Furkan
Antrenör: Yavuz Öztürk
Kırmızı Kartlar: dk 45 Okan, dk 78 Veysel,  dk 90+4 Emrah  Çaybaşı Fuadiyespor
 
Haber Foto: Muhammet Çavuş (Medya Erenler)


Yorumlar (0)