banner212

banner211

Tekspor-Kazımpaşa Birlikspor:4-3

1 Amatör play-off B Grubu'nda Tekspor ve Kazımpaşa Birlikspor arasında oynanan müsabakanın sonucunu ilk devrede atılan 7 gol belirledi.

1. Amatör 02.04.2018, 23:28 02.04.2018, 23:35 UTKU KAYNAR
Tekspor-Kazımpaşa Birlikspor:4-3
 1 Amatör play-off B Grubu'nda Tekspor  ve Kazımpaşa Birlikspor arasında oynanan müsabakanın sonucunu ilk devrede atılan 7 gol belirledi.


Play-off  A Grubu ikinci hafta karşılaşmasında ilk haftayı puansız kapatan Tekspor ve Kazımpaş Birlikspor karşı karşıya geldi. Müsabakanın ilk devresi 7 gol atılırken ikinci yarıda ise gol sesi çıkmadı.

 

GOL DÜELLOSU

Kazımpaşabirlikspor henüz 5'inci dakikada Caner ile 1-0 öne geçmeyi başarırken bu golün sevinci uzun sürmedi. 6'ıncı dakikada bu kez Tekspor  Murat ile skorda denge getirdi. Beraberliğin ardından galibiyet için ataklarını sıklaştıran Tekspor 11'de penaltıdan Salih ve 21'de Yunus Emre ile bulduğu gollerle 3-1 öne geçti.

 

Her iki takımında bir çok gol pozisyonuna girdiği karşılaşmada Kazımpaşa Birlikspor 40'da Özcan ve 43'de Sefa'nın golleri maça yeniden denge getirdi. 3-3 İlk devrenin bu skorla bitmesi beklenirken 45+1'de Tekspor Arda ile yeniden öne geçti.

GOLCÜLER SUSTU

İlk devresi karşılıklı atılan gollerle adeta gol düellosu şeklinde geçen müsabakanın ikinci devresinde ise golcüler sustu. Her iki takımdan da birer oyuncunun kırmızı kart gördüğü ikinci yarıda takımlar yakaladıkları fırsatları değerlendiremeyince karşılaşma Tekspor'un 4-3 üstünlüğü ile sona erdi.

Tekspor-Kazımpaşa Birlikspor:4-3
Saha: Erenler
Hakemler: Süleyman Hilmi Metin*** Murat Serkay*** Nihat  Mendeş ***
Tekspor:  Yasin*** Emre*** Kadir*** Melih**** Salih**** Oğuzhan***(Emirhan*** ) E.Can*** (Yusuf***) Arda*** Murat*** Bilal*** Y.Emre***
Antrenör: Bayram Çolak

Kazımpaşa Birlikspor: İlker** Sefa*** Fatih** Yaser** Cihat** (Furkan**) Caner** Erhan**(Tuncay**) Özcan*** Sinan** Kamil** (Mustafa**)
Antrenör: Aziz Dönmez
Kırmızı Kart: Dk 51 Caner Kazımpaşa Birlikspor, Dk 85 Arda (Tekspor)
Goller:  Dk5 Caner, Dk 40 Özcan, Dk 43 Sefa Kazımpaşa Birlikspor
           : Dk 6 Murat, Dk 11 Salih (p) Dk 21 Y.Emre Dk 45+1 Arda Tekspor

Haber Foto: Muhammet Çavuş (Medya Erenler)

Yorumlar (0)