Gece yalının duvarlarından atlayarak mutfak camından giren hırsız bir laptop ile İsmail Uyanık'ın şirketine ait son model BMW'i götürdü." />

banner212

banner211

Uyanık'a hırsız şoku (video)

Gece yalının duvarlarından atlayarak mutfak camından giren hırsız bir laptop ile İsmail Uyanık'ın şirketine ait son model BMW'i götürdü.

1. Amatör 07.01.2012, 19:46
Uyanık'a hırsız şoku (video)
banner218

Gece yalının duvarlarından atlayarak mutfak camından giren hırsız bir laptop ile İsmail Uyanık'ın şirketine ait son model BMW'i götürdü. Yalıda paniğe neden olan hırsızlık sabah saatlerinde ortaya çıktı.

Uyanık'ın ailesiyle birlikte uyuduğu sırada meydana gelen soygunda ilk belirlemelere göre dizüstü bilgisayar ile 2012 Model 34 UGB 55 plakalı BMW marka otomobilin çalındığı öğrenildi. Sabah saatlerinde işe gitmek için evden çıkmaya hazırlanan İsmail Uyanık, son model otomobilinin yerinde olmadığını görünce durumu polise bildirdi.

Kısa sürede Doktor Mazhar Tan Yalısı'na gelen polis ekipleri hırsızın mutfak camından içeriye girdiğini belirledi. Mutfak camını kıran kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin otomobilin anahtarını ve İsmail Uyanık'ın iş için kullandığı dizüstü bilgisayarını aldıktan sonra çıktığı çıktığı anlaşıldı. Çevredeki yalıların ve iş yerlerinin güvenlik kameralarını inceyen polis ekipleri otoparkta bulunan otomobilin anahtarla çalıştırılarak götürüldüğünü belirledi. Zanlıların yakalanması için yalıda parmak izi incelemesi yapan polis, geniş çaplı inceleme başlatıldı.

'UYANIK' KARAKOLDA UYANAMADIĞINI! SÖYLEDİ
Bu arada, Kavacık Polis Merkezi'ne gelen İsmail Uyanık, yaşadıklarıyla ilgili ifade verdi. İsmail Uyanık çıkışta gazetecilerin sorularını da cevapladı. "Sabah kaltığımızda eve hırsız girdiğini anladık. Dizüstü bilgisayar ile otomobilin anahtarını almışlar. Parkta bulunan otomobili de götürmüşler. Şimdilik başka bir şey alındığını bilmiyoruz." diyen İsmail Uyanık'ın halen olayın etkisinde olduğu görüldü. Gazetecilerin görüntü çekmesi üzerine, "Beni meşhur mu edeceksiniz?" diye soran Uyanık, "Meşhurluğumuz keriz şeyinden devam ediyor" diyerek yaşadığı hırsızlık olayına gönderme yaptı. Uyanık, karakoldaki işlemlerinin bitmesinden sonra otomobiline binerek ayrıldı.

Yorumlar (0)