Maçın ilk yarısında tercüman Samet Güzel'in kulağına ne söylediğinin sorulması üzerine, "Konuşulanlar aramızda kalır." />

banner212

banner211

Volkan Demirel Samet'in kulağına ne dedi


Maçın ilk yarısında tercüman Samet Güzel'in kulağına ne söylediğinin sorulması üzerine, "Konuşulanlar aramızda kalır.

1. Amatör 10.01.2012, 09:51
Volkan Demirel Samet'in kulağına ne dedi
banner218


Maçın ilk yarısında tercüman Samet Güzel'in kulağına ne söylediğinin sorulması üzerine, "Konuşulanlar aramızda kalır. Onlar aile içi sırlardır. Gerekli bir şey söyledim diyelim. Benim söylemem önemli değil, uygulamak önemliydi. Neticesinde aklıma bir şeyler geldi ve söylemek istedim. Bizim iletişimimiz bu şekildedir; aklıma bir şey geldi ve söyledim" sözlerini kullandı.


Maçla ilgili olarak ise tecrübeli kaleci, "İlk yarı çok pozisyon verdik. Neticesinde oyuna konsantre olamadık ve rehavete kapıldık. İkinci yarı değişikliklerle beraber daha iyiydik. Bunda rakibin 10 kişi kalması da etkiliydi. İlk yarı kötüydük ancak ikinci yarıda da daha çok gol atabilirdik" şeklinde konuştu.


Volkan Demirel takımın içinde bulunduğu duruma vurgu yaparak, "Bizim için zaman normal geçmiyor. Elimizden gelen şimdilik bu kadar. Kazanabildiğimiz kadar kazanıp yolumuza devam edeceğiz. Zor bir dönemdeyiz ve bunu herkes bilsin, ona göre yorum yapsın" dedi.


Gollerin ardından yaşanan sevinçlerin sanki 'bir golden daha fazlası kazanılmış gibi' şeklinde yapılan yoruma ise Volkan, "Bu ara fazla yüzümüz gülmüyor ancak golden sonra gülebiliyoruz. Her golden sonra tadını çıkarmak istiyoruz. Daha çok gol atmak istiyoruz. Hem taraftarımızı sevindirmek hem de biz daha çok sevinmek istiyoruz. Çok konuşulanlar var ama içerde neler olduğunu kimse bilmiyor. Dışardan gelen seslere kulak vermiyoruz" diyerek cevap verdi

banner220
Yorumlar (0)