Yıldırımspor-Çaykışlaspor:3-3

Futbol’da yeni sezon adım adım yaklaşırken takımlar hazırlık maçlarına devam ediyor.

1. Amatör 30.07.2013, 17:51
Yıldırımspor-Çaykışlaspor:3-3

Futbol’da yeni sezon adım adım yaklaşırken takımlar hazırlık maçlarına devam ediyor. Hazırlık maçları  Futbolcular açısından kendilerini geliştirmeyi amaçlamasına rağmen sinirlerine hakim olamayan Futbolcular kötü görüntüler  sergiliyor ve önümüzdeki Lig için şimdiden olumsuz sinyal veriyorlar.


Yıldırımspor : 3 – Çaykışla : 3

Erenler Atatürk Spor Kompleksi, Sentetik sahasında oynanan hazırlık maçında Yıldırımspor Çaykışlaspor önünde bir anda 2-0 öne geçtiği maçı 3-3 berabere bitirdi.


Maçta ilk yarının son saniyelerinde iki Futbolcu arasında meydana gelen sert Faul hareketi sonrasında  Futbolcular birbirine girecekken Yıldırımspor  Başkanı Kemal Pekin sahaya girerek muhtemel bir olayı önledi.


Erken sinirlilik var

İlk Yarının son saniyeleri oynanırken Çaykışlaspor’dan Mücahit ,Yıldırmsporlu Onur’a kasti tekme atınca iki futbolcu birbirinin üzerine yürüdü. Yıldırımspor Başkanı Kemal Pekin anında Futbolcuların arasına girerek olayı önledi. Maçı izleyen az sayıda taraftar “ Daha lig başlamadı bu sinir neden ? Böyle devam ederse lig kolay olmaz “dediler.


Suat Beyenal

 

Yorumlar (2)
erdal yıldız 11 yıl önce
ben bu haberi okurken herneyse konuşmayacam sana karşı düşüncelerim hiç bir zaman değişmeyecek çoçuk yapmıştır bir hata rakibinden ve kemal abiden özür dileyip maçına devam etmiştir yani buhaber yapılıldıya esefle kınıyorum hatta alıştım artık diyorum birbirlerine küfür yok vurma yok hangi taraftarın tepkisini çekti yazık ya ama senin neden bu şekilde haber yapma ihtiyacı duyduğunu ben biliyorum
selattin özmen 11 yıl önce
bence gazetecilik bu değil maçın çok güzel geçtiği futbolcuların ramazan ayı olması nedeniyle mükemmel bir performans gözterdiği herikitakımında U19ligine hazır göründüğü yazılması gereken oysa bu güzel maçın en ufak bir kızgınlık anını ön plana çıkarmak nekadar doğru bilemem ben burdan her iki takımın oyuncularını tebrik ediyorum göstermiş oldukları performans için teşekürler